واشنگتن رسانه های خودمو پوشش بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus جلسات

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus جلسات مطبوعاتی داده اند یک قفل-کردن ملت برخی از صورت ظاهر از زندگی روزمره در طول بیماری همه گیر. اما مانند هر چیز دیگری در واشنگتن آنها همچنین یک منبع اختلاف به عنوان منتقدان پان حوادث به عنوان معادل آن به تجمعات انتخاباتی و اصرار رسانه ها برای جلوگیری از پوشش آنها.

“مغلوب ساختن پیشی جستن جدید علاقه برای این ‘جلسات’ و روز افزون خود را تبدیل به تهمت تجمعات انتخاباتی با دانشمندان به جای مقامات دولت محلی به عنوان حمایت از, بازیگران, باید, باعث, کابل, اخبار تولید کنندگان به تأمل در مسیر آنها سر پایین” استدلال به اقیانوس اطلس‘s جیمز Fallows. دانشگاه نیویورک روزنامه نگاری professor Jay Rosen شده است در یک جنگ صلیبی علیه مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات خواستار “خروج از سیستم معمولی برای پوشش رئیس جمهور — که تهمت خود خارج شد چندی پیش با استفاده از میکروفون ما دست او را به گسترش هزاران نفر از ادعاهای دروغینحتی به عنوان او را تضعیف اعتماد در انتخابات ریاست جمهوری و مطبوعات است.”

“اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به نگه داشتن دروغ گفتن مثل او شده است هر روز در مسائل این مهم ما باید همه ما توقف پخش آن” اظهار MSNBC را Rachel Maddow. “صادقانه آن را به هزینه های زندگی می کند.” واشنگتن پست مقاله نویس رسانه مارگارت سالیوان concurs استدلال از جلسات “آنها را تبدیل به روزانه یک مرحله برای مغلوب ساختن پیشی جستن بازی خود را greatest hits برای اسیر مخاطبان” که “آمده و در جستجوی زندگی یا مرگ اطلاعات است.”

برخی از اخبار کابل شبکه گزیدگی توسط این اتهام که به کمک آنها مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه های آزاد استفاده در سال 2016 با زیرپا دیوار-به-دیوار پوشش زنده به هرزگرد تجمعات انتخاباتی برای رتبه بندی اهداف حتی به عنوان آنها به بخش خصوصی شک او یک نامزد مناسب را تا حدی گرفته شده این مشاوره توسط برش اولیه از این برنامه حتی به عنوان خبرنگاران را سعی کنید به مخلوط کردن آن با رئیس جمهور در کاخ سفید است. رادیو فردا امضا از روز پنج شنبه در این جلسه به عنوان آن در حال انجام است.

“روزانه جلسات شده اند بسیار مفید به عنوان ملت در معاملات با کروناویروس گفت:” شان اسپایسر تهمت اولین مطبوعاتی کاخ سفید ، “داشتن جمهور, معاون رییس جمهور و اعضای کلیدی نیروی کار است که اطمینان بخش در یک زمان هنگامی که ما همه به دنبال پاسخ هر دو در چگونه ما می رویم به کاهش گسترش آن بلکه از نظر ما چگونه آدرس اقتصادی تاثیر آن داشتن است.”

دیگران را به نام سیاسی روزنامه نگاران که تسلط بر کاخ سفید فشار سپاه به عقب به بهداشت و علوم خبرنگاران به حداکثر رساندن پوشش coronavirus به جای اسب مسابقه کمپین یا کاخ فتنه ، این شامل مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان مانند Soledad اوبراینکه رد رسانه ها توجه رئیس جمهور بیشتر لحن غم انگیز اخیر در جلسات.

“من اغلب اظهار داشت که من لذت می برد زمان من به عنوان سخنگوی وزارت خارجه بیش از دبیر مطبوعاتی کاخ سفید گفت:” مایک McCurry سابق top سخنگوی رئیس جمهور بیل کلینتون. “تفاوت بود سپاه مطبوعات در دولت است که تشکیل شده بود از خبرنگاران که تا به حال درجه در روابط بین المللی و جلسات وجود دارد به چالش کشیدن اما همیشه اساسی است. کاخ سفید جلسات بيشتر سیاسی ‘gotcha’ وقایع و پوشش همیشه بیشتر رانده سیاسی یو پی اس و فراز زندگی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین منبع بیشتر رفت و گفت: بسیاری از خبرنگاران در جلسات “تابع به عنوان اپوزیسیون.” کاخ سفید به خبرنگاران ارتباط رئیس جمهور جاناتان کارل به طور خاص به سی ان ان جیم آکوستا برای رفتار مانند او است “بخشی از مقاومت” در مکرر گرد و غبار-یو پی اس با مغلوب ساختن پیشی جستن. اما McCurry قرار می دهد برخی از تقصیر را به گردن رئیس جمهور بیش از حد.

“من فکر می کنم کاخ سفید فشار سپاه در حال حاضر به نظر می رسد که مردم می خواهند واقعی, اساسی, اطلاعات,” او گفت:. “آنها به نظر می رسد افزایش به این چالش. مشکل این است که رئیس جمهور داشتن آنها را اعلام کرد “دشمنان مردم” نمی ناگهان تکیه بر رسانه ها برای انتقال مهم اطلاعات عمومی. است که قیمت او می پردازد و برای داشتن مسموم ارتباط است.”

تهمت زده است تا حدودی متفاوت تن در روز های اخیر به عنوان او با تاکید بر مرگ و میر است به احتمال زیاد به افزایش در هفته های آینده. “سوال خوب,” او گفت: Acosta در چهارشنبه کارهایی ستایش است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن مورد انتقاد قرار گرفته برای مبارزه با خبرنگاران گفتن ان بی سی نیوز’ پیتر الکساندر او وحشتناک است, روزنامه نگار و داشتن زمان برخورد با PBS’ Yamiche Alcindor. مغلوب ساختن پیشی جستن را درک حقایق نیز تحت نظارت به عنوان دو اقتصاد و سلامت عمومی گرفته اند و شتم تحت فشار از این بیماری همه گیر.

این همه برجسته دشوار تعادل بین برگزاری جمهور پاسخگو و با تمرکز بر زمان coronavirus اطلاعات به جای مجادلات سیاسی. بهتر است برای یادآوری این که تهمت قبلا نسبت coronavirus به آنفولانزا یا باید به او زمان داد که این بیماری همه گیر است خطرناک تر را مقدم?

“من فکر می کنم آن است که هوشمند به کارشناسان و دیگر مقامات دولت در این جلسات” McCurry گفت. “من فکر می کنم مردم می خواهید به شنیدن بیشتر از [دکتر آنتونی] Fauci از از مغلوب ساختن پیشی جستن. اما من همچنین فکر می کنم داشتن جدی مراقبت های بهداشتی خبرنگاران وجود دارد برای سوالات بیشتر حس می کند از داشتن روزنامه نگاران که بیشتر گوش به سیاست است.”

“حدس من این است که بسیاری از سردبیران و تصمیم گیرندگان در سازمان های خبری به طور جدی به ساخت آن تصمیم گیری,” او اضافه شده است. “اصل هدایت, من فکر می کنم این است که مردم را به حق می دانیم. دولت مسئولیت را به بگویید. و رسانه ها به حقیقت بدون تعصب و یا چرخش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im