واشنگتن انسان می شود دوم ما coronavirus بیمار به مرگ

شخص دوم در ایالات متحده درگذشت از coronavirus مقامات تایید یکشنبه.

واشنگتن در 70s با شرایط بهداشتی اساسی درگذشت روز شنبه در EvergreenHealth بیمارستان در واشنگتن همان محل اولین آمریکایی بیمار به تسلیم شدن به بیماری — یک مرد در 50s — شد درمان می شود.

پادشاه مسئولان شهرستان نیز تایید سه نفر دیگر از موارد این ویروس: یک زن در 80s یک زن در 90s و یک مرد در 70s همه آنها در شرایط بحرانی و باید زمینه مسائل مربوط به سلامت. همه چهار مورد جدید در این شهرستان شد و از یک خانه سالمندان در کرکلند که در آن دو نفر دیگر قبلا تست مثبت است.

علاوه بر این در روز یکشنبه, رود آیلند و نیویورک اعلام کرد اولین مورد از این ویروس نشان می دهد که سلامت عمومی را تهدید ادامه به گسترش فراتر از سواحل غرب است. رئیس جمهور تهمت قرار داده است معاون رئیس جمهور مایک پنس در اتهام رهبری آمریکا تلاش برای مبارزه با COVID-19.

همانطور که از یکشنبه شب 83 نفر در ایالات متحده تا به حال شده است شما با coronavirus با دو مرگ. بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان قرارداد بسته اند بیماری و نزدیک به 3,000 از آن فوت کرده اند. اکثر موارد رخ داده در چین که در آن اعتقاد بر این است که ویروس نشات گرفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>