CNN رئیس رسانه خبرنگار برایان Stelter خواسته یک روزنامه نگار خود را نشان می دهد که آیا آن اشتباه بود از او برای ترویج در حال حاضر محکوم متقلب مایکل Avenatti به عنوان یک برنامه به طور بالقوه “جدی” نامزد انتخابات ریاست جمهوری.

“Avenatti فقط اعدام محکوم شده در سه حساب به اتهام اخاذی و دیگر جنایات” Stelter گفت: در سی ان ان. “من شده است به گرفتن برخی از غم و اندوه از Sean Hannity این آخر هفته صحبت از روباه از Hannity برای یک نشان می دهد که Avenatti می تواند یک نامزد جدی برای رئیس جمهور.

“من یک رسانه نقد” Stelter خواسته Daily Beast خبرنگار Lachlan Markay. “این بود که احمق در بخشی از من?”

Lachan گفت Stelter که “ناراحت کننده” ویژگی های رئیس جمهور بود که توانایی های خود را به “Trumpify” مخالفت خود را. او گفت که Avenatti بود که در یک نقطه با توجه به پیوستن به 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه یک نمونه از این اتفاق.

Avenatti بود مجرم شناخته جمعه از تلاش برای گرفتن نایک از میلیون ها دلار. او هنوز هم چهره بیشتر اتهامات جنایی در کالیفرنیا در علاوه بر این به اعتقاد خود را در نیویورک.

سی ان ان رئیس قانونی تحلیلگر جفری Toobin بستری شنبه خوار وکیل بود “snookered” او را به گرفتن او را “جدی است.”

“آن را مانند راه رفتن با یک, عمده, عمده افراد مشهور” Toobin گفت: در مورد مصرف Avenatti به ناهار.

“و در اوج این او حتی اعلام کرد او با توجه به در حال اجرا برای رئیس جمهور و او رفت و به آیووا او رفت و به نیوهمشایر,” او اضافه شده است. “و به آن تماس بگیرید غرور … را انجام نمی آن عدالت است. منظورم این دیوانگی از این است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im