‘زمان جنگ رئیس جمهور’: متحدان گویند مبارزه با کروناویروس بهره مند شوند مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر

Coronavirus می تواند رئیس جمهور تهمت با نهایی فرصت برای نشان دادن توانایی های خود را به عنوان فرمانده کل قوا و هموار کردن راه برای پیروزی در انتخابات با توجه به مشاوره ای که می گویند دموکراتیک fearmongering می تواند نتیجه معکوس.

آشکار بهداشت بحران به ارمغان می آورد یک آزمون برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. روز چهارشنبه مرگ و میر در ایالات متحده افزایش یافت و به 11 و کشت از موارد جدید گزارش شد.

اما بازار شد rebounding پس از کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو یک روز قبل از آن و کاخ سفید coronavirus نیروی کار صرف روز با هواپیمایی مدیران ارشد و دارویی ستاد به دنبال واکسن درمانی و داروها.

جیسون میلر سابق کمپین گفت: “این بحران نشان داده یک نوع جدید از همه جانبه نبرد.

“در حال حاضر ما در حال رفتن به این حقیقت قرن 21 جنگ او گفت:” در یک قسمت جدید از استیو Bannon را اتاق جنگ همه گیر پادکست. “این چیزی است که نمی تواند به مرزهای. این چیزی است که مهم نیست که اگر آن را متحدان اگر آن را دشمنان. اثرات آن در اقتصاد است. این بهداشت عمومی.

“این اثرات همه چیز در دسترس نباشد. بنابراین رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در راه است که ما هرگز درک است که در زمان جنگ رئیس جمهور در حال حاضر.”

“Coronavirus یک وضعیت جدی است که در حال تغییر است ساعتی است که دقیقا به همین دلیل معاون رئیس جمهور [مایک] پنس, منشی, [Alex] آذر و کل نیروی کار منجر به ادامه یک کل-از-پاسخ دولت در همکاری با دولت و رهبران محلی است که شامل بهترین کارشناسان در بیماری های عفونی,” او گفت:.

متحدان باید کشف مناطق که در آن آنها می توانند نمره برنده است. اعضای اقتصادی ملی گرا از ائتلاف کمک کرد که او را به کاخ سفید دیدن vindication در آمریکا اولین پیام است که نگرانی در مورد چین و آمریکا در حال رشد اتکا به تولید کنندگان خارجی.

و آن را نشان دهنده یک فرصت برای برجسته چگونه دموکرات ها به طرح upend اعتماد سیستم بهداشت و درمان به گفته مقامات سابق.

یک ارشد سابق دولت گفت: “دموکرات ها را اجرا خطر overreaching با تلاش سیاسی به وضعیت. همچنين داوطلبان در حال اجرا بر روی تغییرات عمده در سیستم بهداشت و درمان می تواند پیدا کردن موقعیت خود را به افزایش مسئولیت.”

در همان زمان طرفداران می گویند که مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش سریع در بسته سفر از چین و انتصاب پنس به عنوان رئیس coronavirus نیروی کار تاثیر ساخته شده اطمینان حاصل کرد که این موضوع را جدی گرفته شود. هنوز وجود دارد و تنها محدود وارونه از, جلوگیری از بدترین سناریو. فقط از مهندسین کامپیوتر که سخت کار می کرد برای جلوگیری از اثر Y2K اشکال تنها برای بسیاری از مردم به تصور آن هرگز یک تهدید واقعی است.

ارشد کمپین مشاور گفت: ممکن بود مغلوب ساختن پیشی جستن را بهره مند از برش یک تصویر به عنوان یک تعیین کننده رهبر.

“وجود دارد برخی از حقیقت آن, اما آن را نیز ممکن است به غلو آن” مشاور گفت. “با یک اپیدمی جهانی وجود ندارد یک راه مناسب برای هر رهبر برای حل این مشکل است.”

این مشاور گفت: “یک پیروزی برای رئیس جمهور ممکن است نگاه مانند کسب و کار به عنوان معمول است.

“بازار در حال شروع به بازگشت به حالت عادی و شاید مردم دیدن که این چیزی که ممکن است به نوبه خود به وحشتناک همه گیر برخی از رود” مشاور اضافه شده است. “بنابراین یکی: آن ممکن است به کمتر از یک مسئله کلی اما دو: مگر مغلوب ساختن پیشی جستن می کند, چیزی را به همه گیر بدتر که من نمی بینم نمی بینم بزرگ در دراز مدت تاثیر منفی یا مثبت تاثیر است.”

شده اند وجود دارد اشتباه در طول راه. مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان تضاد ارشد خود را, مقامات بهداشت اصرار ویروس می میرند به زودی در حالی که خود را مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی Anthony Fauci روز دوشنبه گفت: “ما در حال برخورد با, به وضوح ظهور بیماری عفونی است که در حال حاضر رسیده شیوع به نسبت و به احتمال زیاد همه گیر نسبت است.”

مقامات کاخ سفید ساییدگی در این پیشنهاد که تهمت چهره do-or-die لحظه. در عوض آنها را به موفقیت در مذاکرات جدید, شمال امریکا, توافقنامه تجارت آزاد و یا خروج از ایران و یا راه اندازی یک حمله برای کشتن تهران قدرتمند نظامی به طور کلی به عنوان تعیین کننده لحظه های که باعث واکنش شدید از انتقاد به علاوه هشدار دادند از فاجعه ای است که هرگز محقق نشد.

در راه همان coronavirus را برانگیخت “ترس شعارهای” و داستان در مورد “کاخ فتنه” با توجه به جاد Deere, معاون دبیر مطبوعاتی که از دست رفته نقطه از یک رئیس جمهور به سادگی با این کار در دست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de