وارن تیکه بلومبرگ است ‘تاریخچه با زنان’ پس از تماس با توافقنامه nondisclosure منتشر شده است ‘به اندازه کافی خوب نیست’

الیزابت وارن است که ادامه حملات به همکار 2020 دموکرات مایکل بلومبرگ برای شرکت خود را درمان زنان است.

پس از عملکرد ضعیف در نوادا دموکراتیک حزبی شنبه شب وارن تجدید مبارزه او با بلومبرگ بر عدم اطلاع توافق با کارکنان زن.

“او دارای سابقه در حال حاضر از اذیت و آزار زنان و تبعیض جنسیتی” وارن گفت:. “بنابراین اجازه دهید فکر می کنم در مورد که میلیاردر که خود را پنهان می کند و مالیات دارای یک سابقه بد با زنان و دفاع از سیاست های نژادپرستانه. اجازه دهید من فقط آن را این راه: ما در حال جایگزین کردن یک متکبر میلیاردر دیگر در سال 2020 است.”

ماساچوست سناتور آخرین اظهارات آمد و پس از او پاسخ جمعه به گزارش بلومبرگ مایل به انتشار هر زنی که درخواست به رایگان از عدم اطلاع توافق نامه.

“که فقط به اندازه کافی خوب نیست. مایکل بلومبرگ نیاز به انجام یک پتو انتشار طوری که همه زنان شده اند که محدود با عدم اطلاع توافق نامه می تواند گام و به سمت خود را از داستان” وارن گفت: در مبارزات انتخاباتی انتقاد بلومبرگ برای “انتخابی” تصمیم گیری چه اطلاعات منتشر شده است ،

“دیروز من قرار دادن یک پتو توافقنامه nondisclosure که شهردار می توانید استفاده کنید. همه او را به انجام دهید این است که دانلود آن را ثبت و پس از آن هر کسی می تواند گام و حقیقت را بگویید,” او اضافه شده است.

خبرنگاران سپس فشرده وارن در پاسخ او گفت که بلومبرگ تنها شناسایی سه نفر شامل نظرات او ظاهرا ساخته شده و ابراز تمایل به انتشار همه آنها را از خود توافق.

“اگر تنها سه وجود دارد پس چرا او نشانه یک پتو انتشار ؟” او گفت:. “اگر او را به محدود کردن تعداد و سپس شما نمی توانید بدانید که آیا وجود دارد یا سی یا سه صد. و است که باید در کنترل مایکل بلومبرگ.”

در بیانیه منتشر شده در جمعه, Bloomberg گفت: “من تشخیص می دهم که NDAs به خصوص زمانی که آنها استفاده می شود در زمینه آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی و ترویج فرهنگ سکوت در محل کار و کمک به فرهنگ زنان احساس نمی امن و یا پشتیبانی می کند. ضروری است که زمانی که مشکلات رخ می دهد محل کار نه تنها آدرس خاص حوادث فرهنگ و شیوه های است که منجر به آن حوادث است. و پس از آن رهبران باید عمل کنند.”

علاوه بر این, سابق شهر نیویورک شهردار گفت که او در حال ارتکاب به “بررسی و اصلاح سیاست های ما که در آن لازم است با توجه به دستمزد برابر و ارتقاء آزار و اذیت و تبعیض و دیگر ابزارهای قانونی که در جلوگیری از فرهنگ را تغییر دهید.”

وارن تمسخر بلومبرگ در نوادا بحث دموکراتیک در روز چهارشنبه برای توافق.

“او بدست برخی از تعدادی از زنان و … به امضای توافقنامه nondisclosure هر دو برای آزار و اذیت و تبعیض جنسیتی در محل کار. بنابراین آقای شهردار آیا شما مایل به انتشار تمام کسانی که زنان از آن عدم اطلاع توافق بنابراین ما می تواند بشنود سمت خود را از داستان” وارن گفت: در آن زمان.

بلومبرگ اذعان کرد حضور NDAs اما رد اتهام سوء رفتار جنسی در برابر او را در زمان. هنگامی که وارن بیشتر فشرده او را در چگونه بسیاری از موافقت نامه وجود او قادر به پاسخ.

“شرکت و شخص دیگری در این مورد یک مرد یا یک زن … آنها تصمیم گرفتند که آنها ساخته شده یک توافق است که آنها می خواستم به نگه داشتن آن آرام برای همه علاقه. آنها به امضا توافق نامه و این چیزی است که ما قصد داریم به زندگی با” بلومبرگ گفت: قبل از بعد معکوس بیانیه خود را.

پس خود درگیری وارن دیده می شود افزایش حمایت از مبارزات انتخاباتی او پریدن به مقام دوم در آخرین CBS ملی نظرسنجی. در نظرسنجی ساندرز نگه می دارد برای اولین بار با 28 درصد و وارن ساعت در بعد از او با 19 درصد. بررسی های انجام شده از فوریه. 20-22 و نظرسنجی 10,000 احتمال زیاد دموکراتیک و مستقل رای دهندگان. حاشیه خطا برای کل نمونه 1.2 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>