وارن: ساندرز می خواهد به تغییر نماینده قوانین او نوشت:

Elizabeth وارن معتقد است برنی ساندرز اصرار که 2020 نامزدی حزب دموکرات را باید به نامزد با کثرت نمایندگان به کنوانسیون ملی نه اکثریت به عنوان مورد نیاز توسط حزب قوانین است سوخت صرفا با منافع خود.

وارن و 70 خواسته بود روز شنبه به همین دلیل او و رقیب دیگر در نوادا در بحث مرحله دیگر از ساندرز در هفته گذشته اظهار داشت آنها را انکار “را” از حزب دموکرات با مراجعه به این کنوانسیون قوانین. که شامل انتخاب کسی غیر از امیدوار با اکثر نمایندگان در ژوئیه کنوانسیون در میلواکی ویسکانسین برای تبدیل شدن به حزب پرچمدار که در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“بود که برنی در سال 2016 است که نباید آن را به کسی که تا به حال کثرت” او گفت: اواخر روز چهارشنبه در طول سی ان ان کارولینای جنوبی شهر به عقب براند از پرسشنامه.

در طول سال 2016 نامزدی حزب دموکرات مبارزه ساندرز بود runner-up به هیلاری کلینتون. در عین حال نیروهای خود را احساس jilted توسط کمیته ملی حزب دموکرات قوانین که آنها معتقد بودند تقلب در رقیب خود را به نفع. DNC قوانین در حال حاضر دولت است که نامزدی می رود به فرد با اکثریت نه کثرت نمایندگان. اگر کسی از یک اصلی در این زمینه می تواند ادعای اکثریت نامزدی مبارزه می تواند در تئوری پرتاب کفش به دیگران که نمی اجرا است که در سال.

این سناتور ماساچوست گفت: مخاطبان استودیوی زنده او ورمونت همکار ایدئولوژیک متحد و به طور فزاینده سیاسی فویل “یک دست در نوشتن این قوانین است.”

“پس راه من این است که شما در نوشتن قوانین قبل از اینکه شما می دانید که در آن همه می ایستد و سپس شما با آن چوب قوانین” او گفت:.

سابق دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد استاد دانشگاه افزود: “همه در این مسابقه فکر بود که مجموعه ای از قوانین. من نمی بینم چگونه شما را وادار به تغییر آن فقط به خاطر او در حال حاضر فکر می کند وجود دارد یک مزیت به او برای انجام این کار است.”

وارن قاطعانه بود او را از ادامه مبارزه با او را برای نامزدی حتی اگر یک نامزد دیگر وارد این تابستان کنوانسیون با بیشتر نمایندگان “از آنجا که بسیاری از مردم ساخته شده 5 دلار سهم” به مبارزات انتخاباتی خود را.

“و زمانی که آنها می خواهند من را به ماندن در این مسابقه من ماندن در این مسابقه,” او گفت:.

اما Warren تابستان گذشته پیشتاز دارای یک شیب صعود به حتی تبدیل به رقابتی میان روز شنبه در کارولینای جنوبی اولیه و “سه شنبه” در مارس 3.

در میان 14 کشور است که در آن دموکرات ها در وزن خواهد شد که آنها می خواهند به حزب خود اشاره است ماساچوست وارن صفحه اصلی دولت است. اما با سندرز نیز رای گیری نیز وجود دارد او دو بار حاضر به اعتراف به آن است که آیا باید برنده مسابقه برای او.

“من در اینجا برای مبارزه با هر رای” او گفت:.

با دو روز قبل از کارولینای جنوبی دموکرات ها رأی گیری این سناتور عقب مانده است در جایگاه چهارم با متوسط 8.8% از آرا با توجه به RealClearPolitics داده است. در مقایسه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن منجر زمینه با متوسط 31.4% پشتیبانی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>