وارن مسخره بلومبرگ ارتفاع

سناتور. الیزابت وارن ساخته شده ارتفاع شوخی در مورد در مورد 2020 رقیب مایکل بلومبرگ.

ماساچوست از حزب دموکرات که نقاشی بلومبرگ به یک ماکت جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در بحث ظاهر و در زمان یک صفحه از 45 رئیس جمهور راهکار در حالی که پرداختن به هواداران در سیاتل در روز شنبه به عنوان سناتور. برنی ساندرز برنده نوادا قفقاز.

“من می خواهم به بحث به طور خاص برای فقط یک دقیقه در بالا در مورد یک تهدید است که در حال آمدن است راه ما. و آن را یک تهدید بزرگ-و نه بلند اما یکی از بزرگ: مایکل بلومبرگ” این سناتور گفت: قبل از متهم میلیاردر از تلاش برای خرید این انتخابات است.

این پس از وارن متنبه بلومبرگ در بحث ظاهر در لاس وگاس در هفته گذشته برای خود ثروت و ادعا misogynistic و جنسیتی اظهارات در مورد زنان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از حد مسخره نامزدهای دموکرات ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه برای ارتفاع خود را از جمله بلومبرگ, چه کسی به او لقب “مینی مایک.”

“مینی مایک 5’4″ جمعی از مرده انرژی که نمی خواهند به بحث در مرحله حرفه ای این سیاستمداران است. هیچ جعبه لطفا. او متنفر دیوانه برنی و با پول به اندازه کافی احتمالا او را متوقف کند. برنی مردم آجیل را!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در اوایل این ماه.

اگر چه یک جستجو در گوگل می کشد تا 5’8″ برای بلومبرگ ارتفاع — کمتر از میانگین ملی برای مردان است که 5’10” — گزارش ها نشان می دهد وجود دارد اختلاف است. همان می رود برای مغلوب ساختن پیشی جستن که گزارش آزمون پزشکی صادر شده توسط کاخ سفید در سال 2018 ذکر شده او را به عنوان 6’3″. وارن گزارش شده است که 5’8″.

بلومبرگ است مبارزات انتخاباتی خود را تایید کرد پیش از لاس وگاس بحث که سابق شهر نیویورک شهردار خواهد “*نمی*” در یک جعبه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که او می خواست به ایستادن روی یک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>