پس از عملکرد بدون زرق و برق در نیوهمپشایر الیزابت وارن آورده حرارت در طول نوادا بحث است.

این سناتور ماساچوست و 70 و اظهار داشت خودش را به درایو صفحه اصلی پیام او که او را برای ایستادن کار خانواده ها در صورت انتخاب به کاخ سفید در حالی که همچنین حمله به مایکل بلومبرگ بیش از رکورد خود و برخی از چپ به رقبای خود مواضع مثلا در برابر “مدیکر برای همه است.”

اما با 2020 دموکراتیک پیشنهاد ریاست جمهوری حلق آویز در تعادل زیر نمایش ضعیف در آیووا و نیوهمشایر و نتایج مشابه انتظار می رود در نوادا و کارولینای جنوبی این همه ممکن است مسئله.

“الیزابت وارن برنده مناظره امشب. او تعریف بحث از اولین لحظات نشان دادن قدرت و انرژی و دانش در پیچ شهردار مایک بلومبرگ — و او نشان داد مردم آمریکا دقیقا به همین دلیل او بهترین نامزد را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” وارن سخنگوی کمپین کریستن Orthman نوشت: در بیانیه ای که اواخر روز چهارشنبه.

پس از بحث پیچیده شده تا مفسر سیاسی سی ان ان ون جونز گفت: وارن که صحبت بیشتر با 16.35 دقیقه شب یک “فاجعه” برای بلومبرگ در آنچه سابق شهر نیویورک شهردار قبل از ازدواج تفرج در اصلی بحث مرحله.

“بلومبرگ رفت و در کشتی تایتانیک, میلیاردر-دلار ماشین تایتانیک. تایتانیک دیدار با یخ ‘الیزابت وارن.’ او را به کار در راه است که من هرگز دیده می شود در یک بحث او گفت:” در هوا.

توییتر نیز روشن با ستایش سابق دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد استاد و بنیانگذار مصرف کننده حمایت مالی اداره است.

“الیزابت وارن به طور همزمان آمدن در سراسر به عنوان هر دو نامزد شما می خواهید برای دریافت یک آبجو با و باهوش ترین بچه در کلاس” کمپین حقوق بشر سخنگوی شارلوت Clymer توییتی.

“وارن تحت سلطه آن مرحله است. این بود که فقط او بهترین عملکرد آن را به بهترین عملکرد و در عین حال توسط هر نامزد در این مسابقه تا کنون” عزرا لوین تفکیک بنیانگذاران و co-مدیر اجرایی اضافه شده است.

در میان وارن بهترین لحظات بودند کسانی که هدف قرار دادن بلومبرگ میلیاردر نیکوکار.

“من می خواهم به بحث در مورد که ما در حال اجرا در برابر: یک میلیاردر که تماس زنان چاق, تخت’ و ‘اسب-مواجه شده است.’ و من نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ” او گفت:.

سناتور نسبت مخالفان پیت Buttigieg و ctq بهداشت و درمان قصد دارد به یک “پاورپوینت” و “پس از آن توجه داشته باشید” را به عنوان به خوبی.

اما وارن مسیر به نامزدی تنگ است پس از دو مسابقات و مبارزات خود را جذاب به اقلیت دموکرات ها تا کنون در طول اولیه نیست جواب خوبی برای انتخابات موفقیت در نوادا و کارولینای جنوبی است.

او در حال حاضر رای گیری در جایگاه سوم جلوتر از روز شنبه نوادا قفقاز با توجه به RealClearPolitics داده ها با متوسط 14% پشتیبانی به ایالت ورمونت برنی ساندرز 30 درصد به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن 16 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im