وارن بافت دفاع برکشایر سهام فشار, فشرده در آینده به عنوان سود شکسته رکورد

وارن بافت در شنبه زور و اجبار در دفاع از Berkshire Hathaway Inc تصمیم به شدت به سرمایه گذاری در سهام شرکت هایی مانند Apple Inc او به عنوان کارگر از طریق چهار سال خشکسالی از گذشته خود خرید عمده یک شرکت است.

بافت 89 نیز استفاده می شود سالانه خود را در نامه ای به برکشایر سهامداران برای اطمینان از آنها نباید نگرانی در مورد آینده این شرکت است که “100% آماده” برای زمانی که او و 96 ساله معاون رئیس چارلی مونگر دیگر در اطراف.

برکشایر نیز ارسال شده ضبط full-سال درآمد $81.42 میلیارد نزدیک به دو برابر قبل از 2017, دلیل افزایش واقعی و منافع حاصل از آن سرمایه گذاری سهام. سود عملیاتی اما کاهش 3 ٪ به $23.97 میلیارد دلار است.

در اوماها-بر اساس کنگلومرا پایان سال با $128 میلیارد پول نقد ذخیره کردن, پس از repurchasing $2.2 میلیارد دلار از سهام در سه ماهه چهارم سال و 5 میلیارد دلار در سال 2019.

“من فکر می کنم آن را در مسیر درست” گفت: James Armstrong جمهور Henry H. آرمسترانگ همکاران در پیتسبورگ است که سرمایه گذاری یک چهارم از دارایی های خود را در برکشایر. “ترازنامه است دقیقا همان نوع از جعبه ابزار شما می خواهم به ترک جانشین.”

برکشایر بیش از 90 واحد به کارگیری 391,539 مردم از جمله BNSF راه آهن Geico ماشین بیمه ملکه های لبنی بستنی و دیدن آب نبات; لباس و طلا و جواهر شرکت ها و اسم ابزار و کارگزاری املاک و مستغلات کسب و کار.

همچنین سرمایه گذاری در شرکت های مانند امریکن اکسپرس, شرکت , Bank of America Corp و کوکا کولا شرکت.

برکشایر پایان سال با $128 میلیارد پول نقد ذخیره کرده است و هیچ خرید عمده پس از پرداخت $32.1 میلیارد دلار در ژانویه 2016 برای قطعات هواپیما ساز دقت Castparts و بافت تاسف عدم توانایی خود را برای پیدا کردن شرکت های بزرگ برای خرید.

“این فرصت را به خرید عمده در اختیار ما ویژگی های مورد نیاز نادر,” او نوشت.

بافت حروف بزرگ شده اند کوتاه تر در سال های اخیر با کمتر طنز و کمتر بحث در مورد اقتصاد و سرمایه گذاری است.

جیمز Shanahan یک Edward Jones & Co تحلیلگر که نرخ برکشایر “خرید” به نام روز نامه یک فرصت از دست رفته نشان می دهد که چگونه برکشایر که سهام trailed استاندارد & ضعیف است 500 دهه گذشته کم ارزش گذاری شده است.

“این احساس بسیار منظم تر و جدا شده و از دست رفته برخی از حکمت است که ساخته شده آن را بسیار سرگرم کننده,” او گفت:.

آمریکا tailwind بازبینی

رکورد سود تا حد زیادی نتیجه حکومت حسابداری است که بافت خواستار سرمایه گذاران به چشم پوشی نیاز به برکشایر به گزارش کاغذ سود و زیان از آن سهام دارایی های با درآمد خالص.

بافت که $90.2 میلیارد دلار ارزش خالص باعث می شود او را جهان چهارم-ثروتمندترین فرد با توجه به مجله فوربس گفته است که در حالی که او هنوز هم ترجیح می خرید کل شرکت های سهام در حال شرط بندی بهتر از کم بازده اوراق قرضه.

او نسبت داده شده است که در بخشی از آن به “آمریکا Tailwind” یا اقتصاد توانایی رشد با وجود موانع مانند جنگ تورم بالا و وحشت مالی.

“اگر چیزی نزدیک به نرخ فعلی باید غلبه بر دهه های آینده و اگر شرکت نرخ مالیات نیز باقی می ماند در نزدیکی سطح پایین کسب و کار در حال حاضر لذت بردن از آن است که تقریبا در برخی سهام را در طول زمان انجام مراتب بهتر از دراز مدت نرخ ثابت ابزار بدهی,” او نوشت.

بافت نظرات شگفت زده Stephen Dodson که موفق برتون صندوق که صاحب سهام برکشایر.

“من انتظار داشتم که او را به می گویند که بازار گران شد,” Dodson گفت. “او حتی اشاره به آن.”

نقدی سهام است با اینحال شده است, کشیدن برای سرمایه گذاران است.

در سال 2019 برکشایر در سهام افزایش 11 ٪ در حالی که S&P 500 از جمله سود سهام افزایش 31.5% بزرگترین کمبود در یک دهه.

جانشینی

بافت همچنین با استفاده از نامه خود به راحتی سرمایه گذاران که برکشایر خواهد بود در دست های خوب پس از او برگ.

در سال 2018 برکشایر ترویج گرگ هابیل 57 و Ajit Jain, 68 به معاون رئیس آنها نظارت برکشایر غیر بیمه و بیمه عملیات بود و آزاد کردن بافت و مونگر به تمرکز بر استقرار سرمایه است.

بافت همچنین مدیران نمونه کارها تاد شانه و تد Weschler کمک به او را به خرید سهام است.

شانه 49, on Jan. 1 شد Geico اجرایی.

“چارلی و من مدتها پیش وارد فوری منطقه” بافت نوشت. “این دقیقا خبر خوبی برای ما است. اما برکشایر سهامداران نگران نباشید نیاز: شرکت خود را 100 ٪ آماده برای خروج ما.”

او همچنین گفت: سهامداران قادر خواهد بود به درخواست هابیل و جین سوال در برکشایر در نشست سالانه در مارس 2 که در آن بافت و مونگر به طور معمول انجام بسیاری از صحبت کردن است.

“من راحت با چه برکشایر در حال حرکت است تا نسل بعدی گفت:” توماس روسیه یک شریک در گاردنر Russo & گاردنر در Lancaster, پنسیلوانیا, دیرین برکشایر سهامداران.

بافت در گفت و مستغلات ممکن است نیاز به 12 تا 15 سال به دور از سهام برکشایر است که رفتن به موسسات خیریه از جمله بیل و ملیندا گیتس و برکشایر سهام خواهد بود “امن و با ارزش سرمایه گذاری” در آن زمان.

اختیار طرح “می دهد سرمایه گذاران توانایی تمرکز بر روی هر چیز دیگری” به گفته دیوید مارکوس رئیس سرمایه گذاری افسر در همیشه جهانی مشاوران که شخصا صاحب سهام برکشایر. “اگر بافت نبودند در این سن است که او, آن را نمی خواهد مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>