واربورگ Pincus به سرمایه گذاری Rs 1,080 کرور در آپولو لاستیک

apollo, apollo tyresسهام لاستیک آپولو در روز چهارشنبه بسته 3.59 درصد پایین تر در Rs 148.85 هر کدام در BSE.

آپولو لاستیک روز چهارشنبه گفت: شرکت سهام خصوصی واربورگ Pincus سرمایه گذاری خواهد کرد Rs 1,080 کرور (حدود 150 میلیون تومان) در این شرکت است.

هیئت مدیره این شرکت در روز شنبه را تایید کرده است صدور اجباری تبدیل خوانده شده اولویت سهام در این شرکت به ارزش تومان 1,080 کرور به سهامداران از واربورگ Pincus, آپولو, لاستیک, Ltd در بیانیه ای گفت.

اخبار مرتبط

سرمایه گذاری نشان دهنده اولیه تزریق سرمایه به این شرکت و موضوع را به سهامداران و مصوبات قانونی آن اضافه شده است.

“خود (واربورگ Pincus) سرمایه گذاری قوی رای اعتماد در کسب و کار ما, مدیریت تیم و چشم انداز رشد. من معتقدم که این شرکت را بهره مندی از پشتوانه مالی زیادی به سرمایه گذار خود را در شجره نامه و همکاری ما را بیشتر تقویت آپولو لاستیک’ هیئت مدیره و حکومت” آپولو لاستیک رئیس و مدیر عامل Onkar S Kanwar گفت.

اظهار نظر در توسعه واربورگ Pincus هند مدیر عامل Vishal Mahadevia گفت: “ما قانع کننده رشد داستان آپولو لاستیک و معتقدند این شرکت است که به خوبی موقعیت ساخت بر رهبری قوی و موقعیت آن حک شده در این صنعت است.”

واربورگ Pincus هیجان زده است به همکاری با تیم مدیریت آپولو لاستیک در این سفر و به نظر می رسد به جلو به حمایت از آنها را در مرحله بعدی این شرکت رشد او اضافه شده است.

سهام لاستیک آپولو در روز چهارشنبه بسته 3.59 درصد پایین تر در Rs 148.85 هر کدام در BSE.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>