به زودی پس از مصرف سوگند روز یکشنبه در دهلی نو به عنوان وزیر برای سومین بار, Arvind Kejriwal, به دنبال نخست وزیر نارندرا مودی “نعمت” برای صاف و حکومت سرمایه های ملی و گفت که او می خواهد به کار در هماهنگی با بی جی پی به رهبری دولت مرکزی آن را به یک شماره یک شهرستان.

قابل توجه آشتی جویانه توجه داشته باشید پس از پیروزی شگفت انگیز در مجمع انتخابات کیسه 62 از 70 کرسی Kejriwal که قبلی تصدی خدشه دار شد توسط چند اجرا فهم با مرکز نامیده خودش دهلی “پسر” و “رئیس وزیر از همه” مردم صرف نظر از حزب آنها رای دادند.

“دو کرور مردم از سرمایه های ملی هستند و خانواده” Kejriwal گفت. او به دنبال همکاری از رقبای خود را بی جی پی و کنگره گفت که “ببخشند” آنها را برای سخنرانی علیه او در طول اکتان بالا نظرسنجی انتخاباتی است.

بی جی پی به حال نصب شده در آن یکی از تهاجمی ترین مبارزات در دهلی مجمع انتخابات است ، چند BJP رهبران ساخته شده بود بحث برانگیز و حتی آتش زا اظهارات برابر رقبای خود باعث کمیسیون انتخابات به اقدامات جدی مانند محرومیت اتحادیه وزیر Anurag Thakur و MP, Parvesh ورما از مبارزه. ورما در یک جلسه عمومی بود نامیده Kejriwal یک “تروریست”.

دعوت به مودی

Kejriwal, تمدید کرده اند دعوت به مودی برای حضور در سوگند خود را-گرفتن مراسم است. نخست وزیر بود و در حوزه بنارس در یکشنبه, جایی که او در افتتاح پروژه های مختلف.

“من تا به حال دعوت نخست وزیر اما او نمی تواند به عنوان او ممکن است مشغول بوده است. ما می خواهیم به دنبال نخست وزیر نارندرا نعمت برای صاف حکومت دهلی نو” Kejriwal گفت: در حدود 20 دقیقه آدرس. Aam Aadmi Party در حال برنامه ریزی برای حفظ برگزاری مراسم تحلیف “دهلی نو-خاص” و از این رو نه نه دعوت رئیس وزرای کشورهای دیگر و یا رهبران سیاسی.

“پسر خود را گرفته و سوگند برای سومین بار به عنوان دهلی وزیر. این پیروزی اما مال شما” Kejriwal گفت: این جمعیت در Ramlila میدان اضافه کردن هیچ مرحله-درمان مادرانه برای هر کسی کرده و او را برای همه در پنج سال گذشته است. “در پنج سال گذشته ما تلاش برای توسعه دهلی نو در سریع حالت و در پنج سال آینده ما ادامه خواهد داد به انجام همان.”

امکانات اولیه

AAP ملی convener شروع آدرس خود را با “بهارات ماتا کی Jai’, ‘Inquilab Zindabad’ به پایان رسید و آن را با آواز ‘همهمه Honge Kamyaab که در آن او پیوست توسط جمعیت است. Kejriwal صحبت در مورد امکانات رایگان است که دولت او تا به حال ارائه شده در پنج سال گذشته و گفت: این شرم آور خواهد بود اگر او به اتهام مردم به امکانات اولیه مانند بهداشت و آموزش و پرورش.

“برخی از مردم می گویند Kejriwal دادن همه چیز به صورت رایگان. طبیعت تضمین کرده است که هر چیز با ارزش در جهان است که رایگان بود آن مادر و عشق پدر نعمت یا Shravan کومار فداکاری است. “پس Kejriwal خود مردم و از این رو این عشق است رایگان… من باید شرمنده اگر من اتهام کسانی که به درمان در بيمارستان های دولتی و یا تحصیل در مدارس دولتی” او گفت:.

در حالی که در تمجید مردم دهلی نو, برای “تغییر” در سیاست این کشور Kejriwal گفت: نام هند طنین انداز خواهد شد در سراسر جهان به دلیل این موج سیاست است. “دهلی ‘nirmatas’ (سازندگان) اینجا نشسته… Lakhs از ‘nirmatas’ اجرای دهلی… سیاستمداران آیند و می روند اما دهلی ‘nirmata’ اجرای Delhi,” او گفت:.

حدود 50 نفر از اقشار مختلف از زندگی است که کمک به توسعه شهرستان در طول پنج سال گذشته به اشتراک گذاشته شده در این مرحله با Kejriwal به عنوان مهمانان ویژه در سوگند خود را-گرفتن مراسم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de