سازمان ملی هوانوردی برای فضای آمریکا (ناسا) است که تمام مجموعه به پردازنده آن دسته بعدی از ‘فضانورد سپاه’. ناسا به تازگی اعلام کرد برنامه ریزی برای گسترش تیم خود را به عنوان بخشی از برنامه بلند پروازانه ماموریت به ماه و مریخ, در سال های آینده. وجود دارد در حال حاضر 48 اعضای فعال در سپاه.

ناسا منتشر شد بیانیه ای گفت که این سازمان را قبول برنامه های کاربردی از 2 مارس تا 31 مارس برای کلاس بعدی آرتمیس نسل فضانوردان.

برای موقعیت فضانورد سپاه ناسا ارائه شده است $53,800 (₹38,46,027) به $70,000 (₹50,04,125).

ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: در انتشار رسمی: “ما در حال جشن ما 20 سال حضور مستمر ایستگاه فضایی بین المللی در پایین مدار زمین در این سال و ما در آستانه ارسال اولین زن و مرد بعدی به ماه تا سال 2024.”

“برای تعداد انگشت شماری از افراد بسیار با استعداد زنان و مردان ما را استخدام برای پیوستن به ما متنوع فضانورد سپاه آن زمان باور نکردنی در پروازهای فضایی انسان به عنوان یک فضانورد. ما در حال درخواست از همه واجد شرایط آمریکایی ها اگر آنها را از آنچه در آن طول می کشد به درخواست آغاز مارس 2,” او گفت:.

معیارهای واجد شرایط بودن

نیازهای اساسی شامل ایالات متحده شهروندی و مدرک کارشناسی ارشد در یک بنیادی زمینه که شامل مهندسی علوم زیستی, علوم کامپیوتر یا ریاضی را از یک موسسه معتبر.

نیاز به مدرک کارشناسی ارشد نیز می تواند ملاقات با دو سال (36 ترم ساعت یا سه ماهه 54 ساعت) از کار نسبت به دوره دکترا مرتبط با علوم و ریاضی. متقاضیان نیز واجد شرایط بودن یک آزمون آزمایشی یکی از خوبی های فرسوده راه به فضانورد سپاه. رشته پزشکی-و یا یکی در osteopathic پزشکی — به عنوان به خوبی.

فرآیند بسیار رقابتی

روند shortlisting متقاضیان برای فضانورد سپاه خواهد بود برنامه های بسیار رقابتی است. آخرین کلاس از فضانوردان ناسا که به پایان رسید البته در ماه گذشته برداشت شد از طاقت فرسا لیست 18,000 متقاضیان است.

حدود نیمی از استخدام تا به حال پس زمینه های نظامی به خصوص خلبانان تست که پرواز خطرناک تجربی هواپیما از جمله امثال آلن شپرد, اولین آمریکایی در فضا و نیل آرمسترانگ اولین انسان بر روی ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su