می خواهید به صفحه اصلی وام ؟ در اینجا آنچه شما باید انجام دهید

Home loan, Home loan check list, REAL ESTATE,  home loan repayment, NOC, loan closure, home loan tipsمانع گواهی سند قانونی است حاوی سوابق دقیق از تمام معاملات مالی خود مربوط به اموال مرتهن برای وام مسکن.

توسط راتان Chaudhary

صفحه اصلی وام کمک می کند تا اکثر افراد در رسیدن به هدف خود را از داشتن یک خانه. اما شادی واقعی بودن صاحب خانه است که اغلب متوجه هنگامی که شما کامل بازپرداخت وام خانه. هنگامی که شما کامل بازپرداخت وام مسکن خود را, مطمئن شوید که شما مراحل زیر را برای جلوگیری از هر گونه عوارض در آینده است.

اخبار مرتبط

به دست آوردن NOC از وام دهنده

به دست آوردن NOC (یا NDC یعنی هیچ حق گواهی) از قرض دهنده به عنوان به زودی به عنوان شما در بازپرداخت وام خانه. این سند گواهی است که شما را به بازپرداخت وام به طور کامل و بدون غرامت برجسته هستند در برابر نام خود و به حساب وام.

در حالی که به دست آوردن NOC مطمئن شوید که تمام اطلاعات مربوطه ذکر شده و همچنین املای صحیح از جمله نام وام, وام, شماره حساب, جزییات ملک که در برابر آن وام گرفته شده است, تاریخ بسته شدن وام ،

NOC نیز باید به وضوح دولت که ملک تنها متعلق به شما و قرض دهنده است و دیگر هیچ اقتدار بیش از اموال.

بازیابی اسناد و مدارک اصلی

مطمئن شوید که شما بازیابی اسناد و مدارک اصلی از وام دهنده هنگامی که شما پرداخت وام مسکن خود را حق. وام دهنده به طور کلی فراهم می کند به شما یک لیست از اسناد و همچنین به عنوان LOD که ارائه شده است در حالی که تقاضا برای وام. مطمئن شوید که شما عبور-بررسی تمام اسناد و مدارک اصلی با این لاد و بازیابی آنها پس از بسته شدن وام. لاد معمولا شامل حساب بانکی, اظهارات اثبات درآمد املاک, اوراق عمل از فروش در اختیار داشتن نامه, و غیره. بررسی کنید که اسناد در شرایط خوبی هستند و نه نابجا و صفحات پاره نشده. به عنوان برخی از وام دهندگان را امنیتی چک در حالی که disbursing وام مسکن به یاد داشته باشید برای بازیابی آن نیز هست.

رهن فسخ از ثبت

وام دهندگان اغلب قرار داده و رهن در برابر اموال خود را در مورد آنها مطمئن نیستید در مورد ظرفیت بازپرداخت خود را. انجام می دهند تا قدرت وام دهنده به فروش اموال برای بازیابی غرامت برجسته در مورد شما به طور پیش فرض بر روی وام خود را. علاوه بر این, رهن نیز خودداری قرض از فروش اموال تا زمانی که وام بسته است. مطمئن شوید که شما خلاص شدن از این حق رهن از شهر خود را در محلی ثبت و دفتر را به عنوان به زودی به عنوان شما در بازپرداخت وام به منظور اجتناب از مسائل حقوقی و یا عوارض در مالکیت. در حالی که تصویب درخواست خود را به صورت رهن ختم ثبت نام ممکن است نیاز به NOC گواهی از قرض دهنده و سپس تخلیه انتشار سند.

به دست آوردن به روز شده هیچ مانع گواهی

مانع گواهی سند قانونی است حاوی سوابق دقیق از تمام معاملات مالی خود مربوط به اموال مرتهن برای وام مسکن. بنابراین هنگامی که شما وام مسکن خود را این گواهی باید منعکس کننده که وام شده است به طور کامل پرداخت. تهیه این سند از زیر-دفتر ثبت و گواهی خواهد که اموال خود را عاری از هر گونه حقوقی یا پولی بدهی. این می آید در دستی در صورتی که شما مایل به فروش ملک خود را در هر زمان پست بسته شدن وام مسکن.

به روز رسانی وام بسته شدن در اعتبار دفتر پایگاه داده

وام دهندگان معمولا بسیار فعال در اطلاع رسانی به دفاتر اعتباری هر زمان که شما درخواست برای وام و یا کارت اعتباری. اما وقتی که می آید به روز رسانی گزارش اعتبار خود را در وام بسته شدن ممکن است شما را به یادآوری و پیگیری با وام دهنده تا زمانی که این نشان دهنده در گزارش اعتبار خود را.

نویسنده از صفحه اصلی وام Paisabazaar.com

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>