whatsapp, whatsapp technologyدر سال گذشته تعدادی از برنامه های محبوب آمد تا با به روز رسانی برای حمایت از نگاه جدید

WhatsApp: آیا شما هنوز هم به دنبال برنامه رسانه های اجتماعی به روز رسانی dark mode? از آن شده است بیش از 18 ماه در حال حاضر که Facebook متعلق به برنامه دنبال شد به آمده تا با یک غم انگیز طراحی در آن مسنجر نرم افزار. روش جدید اجازه خواهد داد که کاربران و همچنین کاربران گوشی های هوشمند آندروید برای تنظیم حالت تیره در واتساپ خود را به عنوان و زمانی که آنها آرزو می کنم. در سال گذشته تعدادی از برنامه های محبوب آمد تا با به روز رسانی برای حمایت از این نگاه جدید پس از سیستم گسترده ای تیره حالت در 10 اندروید و iOS معرفی شد.

تاریکی حالت کمک می کند تا تغییر رابط کاربر است که روشن به تیره تر و سایه های سیاه و سفید و خاکستری, ساخت کاربر خیره و گوشی های هوشمند خود را راحت در طول شب. این نیز کمک می کند تا برای افزایش باتری. تا به حال تنها راه برای تغییر صفحه نمایش در حالت تیره برای کاربران آندروید. وجود دارد تعدادی از برنامه های رایگان است که کمک می کند تا تعدادی از برنامه های محبوب نگاه gloomier. در این میان برنامه های دوبله شده است DarkQ که می توان از XDA Labs. همچنین با این نسخهها کار با تعدادی از برنامه های شخص ثالث بدون تیره حالت نیز اول تصویب در کاربران گوشی های هوشمند – مانند بازی فروشگاه.

اخبار مرتبط

کاربران گوشی های هوشمند ممکن است اطلاعات در مورد چگونه به, چگونه به نصب DarkQ و کمک به برنامه و ایجاد تغییرات در برنامه های دیگر به عنوان مورد نظر توسط آنها. ممکن است به ذکر است که در اینجا مجبور حالت های تاریک در برنامه های همیشه نگاه خوب است. اما هنوز هم اگر هر کاربری مایل به چت در واتساپ خود را در شب این می تواند یک روش مفید.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im