خارج شده و نیاز به پوشش صورت در فروشگاه های سراسر کشور

خارج شده و نیاز به پوشش صورت در تمام فروشگاه های خود را در سراسر کشور شروع و در تاریخ 20 ژوئیه.

اجباری ماسک برای مشتریان به اجرا گذاشته خواهد شد توسط کارکنان بر ورودی در بیش از 5000 خارج شده و باشگاه سام فروشگاه های این شرکت اعلام کرد.

“به عنوان تعدادی از تأييد موارد مشخصی در جوامع در سراسر کشور به تازگی بنابراین بیش از حد باید تعداد و نوع پوشش چهره حکم اجرا شود” نوشت خرده فروشان’ افسر ارشد عامل Dacona اسمیت در یک پست وبلاگ. “در حال حاضر حدود 65 درصد از ما بیش از 5000 فروشگاه ها و باشگاه های واقع در مناطق که در آن وجود دارد به نوعی از دولت دستور در صورت پوشانده اند. برای کمک به برقراری ثبات در سراسر فروشگاه ها و باشگاه های ما نیاز به همه خریداران به پوشیدن چهره و پوشش شروع دوشنبه, جولای 20. این به ما زمان برای اطلاع رسانی به مشتریان و اعضای تغییرات پست علامت و آموزش همکاران در پروتکل های جدید.”

وبلاگ پست نیز ذکر شده که در فروشگاه در حال حاضر تنها یک ورودی و باشگاه سام همکاران خواهد شد “مودبانه” یادآوری اعضای “ما نیاز به پوشیدن صورت پوشش در هنگام خرید با ما. افتخاری ماسک ارائه خواهد شد اگر عضو ندارد یکی است. و یا کاربران می توانند خرید ماسک در باشگاه است.”

این شرکت در حال حاضر گرفته شده از دیگر اقدامات برای کمک به محافظت از بهداشت عمومی از جمله با استفاده از نشانگر برای نشان دادن 6 پا اجتماعی فاصله برای مشتریان و افزایش مطابق با اصول بهداشتی و تمیز کردن تلاش.

COVID-19 مورد افزایش در سراسر کشور با بیش از 3 میلیون نفر در ایالات متحده مبتلا به این ویروس در حدود 140,000 نفر کشته شده اند.

“ما می دانیم که برخی از افراد دارای دیدگاه های متفاوت در مورد این موضوع” اسمیت گفت. “ما همچنین می دانیم نقش ما می توانیم برای کمک به حفاظت از سلامت و رفاه جوامع ما در خدمت پس در حال تکامل هدایت مقامات بهداشتی مانند CDC. ما قدر درک و همکاری مشتریان و اعضا در پوشیدن پوشش صورت برای محافظت از ایمنی خود و ایمنی از همکاران ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im