وال استریت به احتمال زیاد به کاهش پاداش 15-20 درصد قابل توجهی را اخراج

وال استریت است که به احتمال زیاد به کاهش پاداش این سال توسط 15-20 درصد و قابل توجهی را اخراج با توجه به گزارش منتشر شده روز سه شنبه توسط غرامت شرکت مشاوره جانسون Associates Inc.

تخمین در این گزارش که توسط آلن جانسون از نزدیک تماشا حرفه ای مالی کمتر شدید از جانسون بینی در اوایل این سال است.

اما اخراج می تواند قابل توجه است. شرکت ها مجبور شدند به تصمیم گیری سریع و برش نوار قرمز در طول همه گیر و آنها را به رسمیت شناخته کارکنان کمتر مورد نیاز برای انجام شغل خاص جانسون گفت.

“فن آوری به ما نشان داده که ما نمی باید به عنوان بسیاری از مردم نمی باید به عنوان بسیاری از سطوح مدیریت و…در بسیاری از مکان ها وجود دارد در حال رفتن به کار ناامنی” جانسون گفت.

اما برش یافته می افزاید: هزینه برای قطع پرداخت و شرکت ها را می خواهد به عنوان ارزان با اقتصاد در رکود و میلیون ها نفر از کار جانسون گفت.

برای کسانی که هنوز شاغل انگیزه جبران خواهد شد تحت سخت موشکافی به عنوان بانک در نظر گرفتن عملکرد خود را در طول coronavirus بحران و همچنین سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

این موشکافی خواهد شد گسترش به مدیران ارشد’ جبران خسارت در شرکت جانسون نوشت.

“با تاثیر از COVID-19 اخیر و تمرکز بر عدالت و برابری و آن را به یک متفکر و تحلیل و تعادل عملکرد رقابتی و اجتماعی اولویت و مشتری و انتظارات کارکنان” جانسون نوشت. “این است که یک سال به تن ناشنوا است.”

نسبت بین مدیر و کارگر پرداخت که در بانک ها انتشار سالانه دریافت خواهد کرد قابل توجه در این سال به عنوان طرفداران برای برابری بیشتر را جریان اصلی تمرکز به چهره جانسون نوشت.

“بیشتر از امریکا در تلاش است به ماندن در بالای آب” جانسون گفت. “این تقریبا یک بیانیه سیاسی است که شما را با ارشد مدیریت پرداخت (و آن را) برای رفتن به جدا توسط مردم است.”

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *