منn سال 2016 جمهوریخواه آشکار هنوز-طبقه بندی شده “بیدارباش” هوش که باعث شد دولت اوباما به تجدید نظر در چگونه از آن بازدید روسیه هک کمیته ملی حزب دموکرات.

این اطلاعات نشان داد در کمیته اطلاعات مجلس سنا در آخرین گزارش که با تمرکز بر کرملین فعال اقدامات در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری و در دولت اوباما متزلزل پاسخ به تداخل و ویکی لیکس افسردگی.

54 صفحه به شدت redacted دو حزبی یافته اظهار داشت: “مسکو تاریخچه نشت سیاسی آسیب رساندن به اطلاعات” و “به طور فزاینده ای قابل انتشار غیر قانونی-اطلاعات به دست آمده” توسط ویکی لیکس “نه کافی برای دولت به اقدام فوری در DNC نقض.”

“دولت بود و نه به طور کامل درگیر شده تا برخی از کلید هوش بینش ارائه شد توسط جامعه اطلاعاتی که منتقل چگونه دولت مشاهده موضوع” سنا گزارش به این نتیجه رسیدند اشاره کرد اوباما مقامات پس از آن نگهبانی که مرموز در اواخر ژوئیه یا اوایل اوت هوش به عنوان نزدیک به عنوان آماده سازی برای حمله به اسامه بن لادن است.

اطلاعات خاص که در حال تکان دولت اوباما به اقدام پنهان است درون یک سیاه کردن بخش با عنوان “[Redacted] هوش بود ‘از خواب بیدار’ تماس بگیرید.” این اطلاعات به نظر می رسد که نازل شده به اوباما مقامات توسط برنان بر اساس یک nonredacted پاورقی با استناد به خود ژوئن 2017 سنا شهادت و در پاراگراف ذکر است که اطلاعات بود “جریان توسط مدیر Brennan.”

دقیقا آنچه اوباما, مشاور امنیت ملی سوزان رایس به یاد می آورد که از جلسه redacted است اما در این گزارش آمده است که “در عرض یک یا دو ساعت از یادگیری از اطلاعات رایس حمایت برای مواد به جریان به رئیس جمهور اوباما.”

رایس گفت: “رئيس جمهور در واکنش قابل نگرانی” و “درخواست خود را به تماس اول از یک سری از محدود گروه های کوچک اصول جلسات کمیته بر این موضوع است.”

“در این جلسه با رئیس جمهور و مدیر برنان همچنین در توصیه به رئیس جمهور از طرح مختصر افراد کلیدی از جمله رهبری کنگره اما نه برای انتشار اطلاعات از طریق روال گزارش کانال” در این گزارش اعلام کرد.

در این گزارش اعلام کرد که به دلیل زنگ تفریح اوت به “باند هشت” رهبران کنگره از جمله آن خانه نانسی پلوسی رهبر اقلیت سپس-مجلس پل رایان و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در جریان شدند به صورت جداگانه از اوایل ماه اوت از طریق اوایل سپتامبر.

این کمیته مجلس سنا اشاره کرد: “دریافت حساس هوش درخواست شورای امنیت ملی برای شروع یک سری از محدود مدیران جلسات کمیته به سادگی دولت پاسخ.” بحث “بودند atypically محدود” و حذف کلید مقامات از جمله وزرای امور خارجه و دفاع و رئیس ستاد مشترک.

اکثر اوباما مقامات در مصاحبه با سنا برای اولین بار آموخته از DNC هک از اخبار رسانه ها در اواسط ماه ژوئن. خود واکنش اولیه بود که آن را “سقوط کرد در داخل مرزهای سنتی جاسوسی و نبود درک بلافاصله به عنوان یک پیش ماده برای فعال اقدامات کمپین” در این گزارش اعلام کرد.

“از پرخوری جلوگیری کنیم ؟ اطلاعات” آغاز شد و با ژوئن پست های وبلاگ نظامی روسیه به شخصیت Guccifer 2.0 و روسیه-اداره DCLeaks.

“با وجود این که از اواسط ماه جولای سال 2016 هر دو جامعه اطلاعاتی و سیاستگذاران به طور کلی تحت این تصور که روسیه درگیر در اقدامات فعال کمپین با هدف قرار دادن 2016 انتخابات” کمیته گفت.

سه روز پس از ویکی لیکس ارسال شده هزاران نفر از هک DNC, ایمیل, اف بی آی اعلام کرد که “بررسی سایبر نفوذ مربوط به DNC.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su