‘بیدار f— تا امریکا!’: Beto o’rourke انتقاد شدید عکس کنتاکی دوم متمم حامیان

نامزد سابق ریاست جمهوری Beto o’rourke پاره پاره عکس های کثیرالانتشار در توییتر نشان داد که مردان حمل نیمه اتوماتیک سلاح گرم در ایالت کنتاکی کاپیتول.

“بیدار f— تا امریکا گفت:” سابق دموکرات کنگره از تگزاس در یک صدای جیر جیر که به اشتراک گذاشته تفنگ فعالان عکس.

O’rourke, 47, تلاش برای به دست آوردن کشش در سال 2020 دموکراتیک نامزد نژاد پس از محور مبارزات انتخاباتی خود را در پشت یک سیاست خلع سلاح مردم در ایالات متحده است.

“جهنم بله, ما در حال رفتن به خود را AR-15, AK-47” گفت: o’rourke در ABC News بحث دموکراتیک در ماه سپتامبر. “ما در حال رفتن به اجازه می دهد آن را در برابر ما همکار آمریکایی دیگر.”

مردان بسیج در ایالت کنتاکی کنگره برای نشان دادن نگرانی خود را برای تجاوز قوانین کنترل اسلحه پیشنهادی در ویرجینیا یک کشور همسایه است. ده ها هزار نفر در اعتراض در خیابان ریچموند, ویرجینیا در برابر کنترل اسلحه در اوایل این ماه.

“ما دیدن آنچه که اتفاق می افتد در ویرجینیا و ممکن است ما را به خودمان می گویند که نمی شود ما در اینجا در کنتاکی'” کنتاکی جمهوری خواه در کنگره ساوانا Maddox گفت. “چگونه بسیاری از سال ها ما به دور از بودن مانند ویرجینیا? آن رخ می دهد که به راحتی اگر مردمی مانند ما در حال حاضر به ایستادن و انجام دقیقا آنچه شما انجام می دهند امروز در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر