خانه دموکرات سختی مواجه گشتند جنگ این سقوط در حال رشد نگران اوایل ریاست جمهوری اصلی موفقیت سوسیالیستی برنی ساندرز ترس آن می تواند مخاطره شانس خود را.

این سناتور ورمونت, 78 دقت برنده مقدماتی نیوهمپشایر سه شنبه در نزدیک مکان دوم پایان در آیووا قفقاز نتیجه مبارزات انتخاباتی خود اختلافات با توجه به طولانی رای شمارش مشکلات. در همان زمان, 29 خانه دموکرات ها به دنبال واژه دیگری در ولسوالی رئیس جمهور تهمت برنده در سال 2016.

ساندرز حمایت از چپ باعث می شود از جمله “مدیکر برای همه” و آنچه که او خواستار رایگان, کالج, ممکن است بازی خوبی را در ده ها تن از نوسان مناطق ویژه خود را آماده پذیرش است که او را نه سرمایه داری.

“من احترام به سناتور سندرز و من باور دارم که او می تواند احتمالا برنده رای مردمی. اما من فکر می کنم که او برنده پنج یا شش کشور که در این انتخابات و قطعا نگه داشتن این مناطق که ما مبارزه سخت به پیروزی برای اولین بار در نسل در برخی موارد گفت: Rep. دین فیلیپس اول ترم مینه سوتا دموکرات و حامی ایالت مینه سوتا ctq ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

“من فکر می کنم این امر می تواند یک چالش بزرگ و یک پتانسیل نتیجه” فیلیپس گفت: واشنگتن آزما وقتی پرسیده شد که در مورد ساندرز افزایش دموکراتیک ریاست جمهوری اوليه زمینه است.

تشکر. الیسا Slotkin اول-اصطلاح دموکرات میشیگان نشان دهنده یک منطقه که برنده شد با مغلوب ساختن پیشی جستن توسط یک حاشیه 6.7 امتیاز در سال 2016. او می گوید اولیه کمپین است که هنوز در مراحل اولیه آن.

“بدیهی است که ما در حال رفتن به سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد در زن و شوهر بعد از نژادها. برای من, من فکر می کنم اکثر مردم هنوز در تلاش برای تصمیم گیری چه باید بکنید. بسیاری از Michiganders را به حال خود غیابی از اواخر ژانویه” Slotkin گفت: واشنگتن آزما. “و من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد بسیاری از بحث در مورد کسی که به رای و که در آن برای رفتن به جلو.”

Rep. اسکندریه Ocasio-Cortez نیویورک از حزب دموکرات و آواز ساندرز حامی به خبرنگاران گفت: روز شنبه که مهم نیست که چه کسی به پایان می رسد تا نامزد دموکرات ها را در متحد کردن پشت نامزد.

“همیشه وجود خواهد داشت نگرانی در مورد حزب وحدت مهم نیست که در آن است. اگر Klobuchar یا هر کس بود جلو-دونده در حال حاضر وجود خواهد داشت مقدار زیادی از استرس که آیا ترقی خواهان خواهد, متحد,” او گفت:.

در طرف دیگر از کاپیتول ایالت گری پیترز دموکرات میشیگان است در یک برنامه به طور بالقوه تنگ گروههای مبارزه با رقیب جمهوری خواه جان جیمز.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده میشیگان در سال 2016 توسط 0.23% که همراه با باریک پیروزی در پنسیلوانیا و میشیگان ساخته شده او را رئیس جمهور. پیترز گفت: واشنگتن آزما او قصد دارد برای حمایت از آنکه دموکرات ها تا پایان نامزدی در کنوانسیون که در مورد خواسته ساندرز صعودی حمایت فعلی جبهه-دونده در دو مورد اول ابتدایی مسابقات.

“زمانی که من اجرای مسابقه من من اجرای مسابقه من و من با اجرای هر کس دموکراتیک نامزد” پطرس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im