رای دهندگان به قاضی مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus پاسخ هر چند متحده و کسانی که به اشتراک گذاشتن مسئولیت: تحلیلگران

سیاسی بار از رهبری ایالات متحده از این بیماری همه گیر کوروناویروس در حال سقوط است مستقیما بر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, با وجود محدودیت های قانونی است که ذخیره قابل توجهی در اختیار مدیریت بحران برای فرمانداران و نگرانی های مشروع است که سازمان بهداشت جهانی botched آن پاسخ تحلیلگران می گویند.

در سراسر کشور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سهام مسئولیت برای کاهش شیوع کروناویروس با یک درهم آمیخته از دولت های ایالتی و محلی است که نگه برابر, اگر نه بیشتر, قدرت عمل از واشنگتن است. در سطح بین المللی کاخ سفید است که متکی بر همکاری کشورهای دیگر و کلید های غیر دولتی مانند که.

مهم نیست. هنگامی که رای دهندگان به پای صندوقهای رای این نوامبر سرزنش و یا اعتباری برای دست زدن به این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد به زمین بر مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ریاست جمهوری خود است در حال حاضر یک همه پرسی در مورد ضرب و شتم COVID-19 و مسلما تعریف می شود با این نتیجه که نبرد نه برداشت از تلاش های خود را برای مبارزه با آن گفت:” بروس Haynes سابق استراتژیست جمهوری خواه که در حال حاضر رئیس SVC امور عمومی, d. C. روابط دولت استوار است.

“تنها چیزی که مهم است این است که در ادامه به ما منجر شود از طریق این coronavirus بحران” اضافه شده Jason Miller, یک جمهوری خواه عمل و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور که همچنان نزدیک با رئیس جمهور.

نزدیک به 30000 نفر در آمریکا فوت کرده اند از coronavirus با این بیماری همه گیر جرقه رکود اقتصادی است که در سمت چپ 22 میلیون بیکار. بخش بهداشت و درمان بخش ایمنی شخصی و شغل و اقتصاد این موضوع شامل trifecta از اولویت های است که رای دهندگان تمایل به مراقبت در مورد بسیاری در هر انتخابات.

از اوایل ماه مارس زمانی که گسترش coronavirus شتاب در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین اظهار داشت که او گسترده جنگ قدرت در طول متحده و ادعا کرد بیشترین مسئولیت برای پرداختن به همه گیر بر عهده استانداران است. در اخبار شبانه, همایش, رییس جمهور در این زمان نقش خود را در تحولات مثبت در حالی که به طور همزمان انتقال مسئولیت مشکلات مداوم. علاوه بر این تهمت متوقف ایالات متحده بودجه برای این که شارژ بی کفایتی که تضعیف واشنگتن جنگ علیه COVID-19.

آیا تهمت درست یا اشتباه رای دهندگان در دوران مدرن تمایل به قرار دادن تعهد برای مدیریت بحران در رئیس جمهور تقریبا همه آنها بیرون رفتن از راه خود را به حداکثر رساندن تمجید برای اخبار خوب و به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض خود را برای بد است.

“برای بهتر و یا شاید بدتر از آمریکایی ها آمده اند تا در برابر رئیس جمهور با دولت” گفت: Curt نیکولز استادیار علوم سیاسی در دانشگاه بیلور در ویکو ، “این باعث ایجاد enormous unfulfillable انتظارات از یک منشی است که در قانون اساسی محدود است.”

اما پس از یک افزایش مختصر در مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب رتبه بندی در پایان ماه خود اعداد را زیرفشار نسبت به اواسط 40s, جایی که آنها بارها در طول سال گذشته ، ارزیابی از مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر رهبری آبشار در امتداد خطوط حزبی به عنوان آن را به طور معمول.

جمهوری خواه رای دهندگان راضی هستند. آنها تمایل به توافق با مغلوب ساختن پیشی جستن است که فرمانداران و مقامات محلی باید پاسخگو باید به عنوان کسی که به عنوان خطرات ناشی از کروناویروس که اولین شیوع رخ داده در چین است. دموکرات ها را متهم به رئیس جمهور ناعادلانه قربانی دیگران برای سرپوش گذاشتن بر آنچه آنها باور دارند که به طور کامل بوده است نادرست از این بیماری همه گیر.

در این راستا coronavirus همه گیر چیزی است که از آزمون رورشاخ برای چه رای دهندگان قضاوت تهمت های زیادی مثل هر مسئله دیگر بوجود آمده است که در طول پلاریزه تصدی.

“به حامیان وفادار خود را تهمت است Pied Piper که چرخش یک لحن بسیار خشنود به پایه گوش که همه چیز غرق گفت:” مایکل Genovese, رئيس جمهور از موسسه سیاست جهانی در Loyola Marymount University در لس آنجلس. “به همین ترتیب به منتقدان مغلوب ساختن پیشی جستن است دلقک شاهزاده که حتی نمی تواند به عقب به سمت راست جواب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de