‘رای های پست’: DNC رئیس تام پرز در دفاع از برنامه ریزی اولیه رای گیری با وجود coronavirus

DNC رئیس تام پرز گفت دموکراتیک مقدماتی باید به عنوان برنامه ریزی شده دفاع است که مردم “رای الکترونیکی” به جای مصاحبه برگه های رای خود در فرد است.

در حالی که ظاهر می شود در MSNBC در دوشنبه شب میزبان Chris Hayes خواسته پرز مورد نظر خود را در اوهایو دادگاه رد کالیفرنیا ، مایک DeWine درخواست برای به تعویق انداختن امور خارجه امروز سه شنبه اولیه تا ماه ژوئن.

“آیا DNC باید یک موقعیت در اوهایو دعوی كرد؟” هیز پرسید.

در پاسخ به پرز گفت: DNC نیست “دخالت در اوهایو طرح دعوی در دادگاه” اما اضافه کرد که همه کشورها باید اتخاذ “رای توسط ایمیل مقررات” در آینده است.

“من در تماس امروز با مردم در تعدادی از این کشورها از جمله اما نه محدود به, آریزونا, و دوباره درخواست آنها را اگر آنها باور دارند که این سیستم در محل است که آنها را قادر به قرار دادن انتخابات در فردا ؟ و آنها را” او گفت:. “هدف من این است که وجود دارد گسترده تر مسئله اینجا است که گسترده تر مسئله این است که ما باید به آن را آسان تر برای مردم را به رای دادن و یک راه برای انجام آن این است که رای توسط mail.”

هیز بعد فشرده پرز در موقعیت خود میپرسند: “پس شما خواستار جهانی رای-با-ایمیل تصویب باقی مانده اولیه متحده است؟”

“هر جا که عملی, و من فکر می کنم شما می توانید این اتفاق می افتد,” پرز گفت.

پیش از آن در روز DeWine درخواست دادگاه برای به تعویق انداختن حالت اولیه انتخابات چند ماه از نگرانی های است که آن را در معرض بسیاری از ساکنان به رشد بیماری همه گیر کوروناویروس. قاضی ریچارد فرای را تکذیب کرد DeWine دادخواست ساعت بعد استدلال دولت این کشور خواهد شد و به احتمال زیاد بهبود زمان درخواست است.

“به خلاف این درک من از این جلسات دیده ایم در رسانه ملی است که آن را ممکن است ماه قبل از اینکه ما به یک نقطه ثبات و یا اوج این ویروس و انتقال آن نرخ” قاضی گفت. “ما اینجا هستیم تا در 7 ساعت, 12 ساعت قبل از انتخابات. من باور نمی شاکیان اقدام به موقع” او گفت:.

COVID-19 موارد به نظر می رسد در هر قاره ها به جز قطب جنوب. تقریبا 181,000 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس در سراسر جهان کشتار بیش از 7000 نفر. در ایالات متحده وجود دارد بیش از 4400 تایید موارد این ویروس که به کشته شدن حدود 78 نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im