وودافون ایده سهام غرق بیش از 22 درصد مصرف همراه سهام از دولت و بانک های خصوصی با قرار گرفتن در معرض به صنعت مخابرات است.

به عنوان شرکت های مخابراتی موفق به دریافت برخی از استراحت از دیوان عالی کشور در تنظیم درآمد ناخالص (AGR) غرامت Vodafone ایده سهام غرق بیش از 22 درصد مصرف همراه سهام از دولت و بانک های خصوصی با قرار گرفتن در معرض به صنعت مخابرات است. بسیار خوب بانک پایین بود 1.25 درصد یا 390 امتیاز به عنوان 10 از 12 بانک در شاخص تجارت بود که در قرمز. IDBI بانک قیمت سهم پایین بود 0.84 درصد; Canara Bank تضعیف 1.69 درصد; بانک محور قیمت سهم کاهش یافت 1.54 درصد بوده است. در ضمن بانک دولتی هند قیمت سهم کاهش 2.41 درصد در BSE.

دادگاه عالی chided به اپراتورهای مخابراتی و گفت که آنها در تحقیر خود را به منظور پرداخت غرامت به مقدار Rs 1.47 لاخ کرور. دادگاه راس به کارگردانی و مدیریت مدیران و CMDs از شرکت های مخابراتی به حضور در دادگاه در آن جلسه بعدی که قرار است در ماه مارس 17 به توضیح دهد که چرا تحقیر رسیدگی نمی شود باید راه اندازی در برابر آنها را به صورت زیر دیوان عالی کشور به منظور. “ما نمی دانیم که ایجاد این بی معنی است. وجود دارد هیچ قانون و چپ در کشور ؟ بهتر است به زندگی در این کشور و نه کشور را ترک کنند” نیمکت رهبری عدالت آرون Mishra مشاهده شده است.

اخبار مرتبط

سهام وودافون ایده کاهش یافت و 22 درصد به تجارت در Rs 3.50; Bharti Infratel قیمت سهم پایین بود 5.45 درصد معاملات در Rs 231; Tata Teleservices کاهش یافت 5.71 درصد به تجارت در Rs 3.30 و ارتباطات اعتماد سقوط کرد 6.67 درصد به تجارت در Rs 0.70 در طول روز. اما Bharti Airtel سهام به دست آورد 4.69% به پایان در 565 تومان. شکست یک مهلت تهدید بقای Vodafone ایده. Vodafone Group Plc, مدیر اجرایی, نیک بخوانید تا به حال در ماه نوامبر گفت که این شرکت در هند واحد می تواند رهبری برای انحلال اگر هیچ امداد در تقاضا به پرداخت AGR حق. وودافون ایده مدیون بیش از 53,000 تومان کرور روپیه به مخابرات بخش در حالی که اپراتور Bharti Airtel مدیون اطراف تومان 35,000 کرور.

بانک ها با قرار گرفتن در معرض به صنعت مخابرات بیش از حد دچار ضرر و زیان در بازار به عنوان ترس از افزایش در دارایی های غیر نمایشی مشخصی. بانک دولتی هند IDBI بانک Canara Bank, Bank of India, Bank of Baroda و بانک محور باید قابل توجه قرار گرفتن در معرض به صنعت مخابرات با توجه به گزارش های رتبه Fitch در. با دیوان عالی کشور درخواست بانک ها برای پرداخت غرامت به بخش مخابرات بخش بانکی می تواند خیره در یکی دیگر از مشکل های اخیر گونه های مرتبط با بخش املاک و مستغلات و NBFCs گفت: گزارش.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su