وودافون ایده AGR حق عضویت: نیک بخوانید و به دنبال جلسه با پراساد

"VIL has recently made payment of Rs 3,500 crore towards part payment of self-assessed principal (excluding interest and penalty) dues emerging from the AGR issue.“VIL به تازگی ساخته شده پرداخت 3,500 تومان کرور روپیه نسبت به پرداخت بخشی از خود-ارزیابی اصلی (بدون احتساب بهره و مجازات) غرامت در حال ظهور از AGR موضوع است.

Vodafone Group جهانی مدیر عامل شرکت نیک خوانده شده است در پی دیدار با وزیر مخابرات راوی شانکار پراساد در 6 مارس. در این جلسه درخواست شد ارسال شده در فوریه 28, اما تا کنون وزیر است نه واگردانی با هر گونه تایید منابع گفت: FE.

وودافون Plc است که در حال حاضر در هند از طریق آن سرمایه گذاری مشترک, Vodafone ایده در حال حاضر مبارزه برای پرداخت آن تنظیم درآمد ناخالص (AGR) غرامت مجموعا تومان 53,039 کرور. این شرکت که تا کنون ساخته شده را پرداخت تنها 3,500 تومان کرور روپیه گفت که آن را در یک موقعیت برای پرداخت هر تر و زنده ماندن خود را بستگی به برخی از اقدامات امداد توسط دولت است.

اخبار مرتبط

در گذشته خوانده شده به عنوان به خوبی به عنوان رئیس Vodafone ایده کومار منگلم Birla باید گفت که آنها در حال رفتن به دم هر بیشتر سهام در شرکت است.

“VIL به تازگی ساخته شده پرداخت 3,500 تومان کرور روپیه نسبت به پرداخت بخشی از خود-ارزیابی اصلی (بدون احتساب بهره و مجازات) غرامت در حال ظهور از AGR موضوع است.

در این مرحله ما باید قدرت مالی برای پرداخت تعادل خود ارزیابی اصلی, علاقه, مجازات و بهره مجازات” وودافون ایده است که در آن ارتباطی به وزارت ارتباطات از راه دور.

جدا از AGR حق عضویت Rs 53,039 کرور وودافون ایده نیاز به پرداخت حدود Rs 1,57,750 کرور توسط راه معوق طیف اقساط به دولت تا 2031 و Rs 5,712 کرور به عنوان یک طیف زمان شارژ (تحت دادخواهی). این شرکت در مجموع قرار گرفتن در معرض به بانک ها است که از Rs 49,466.43 کرور.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im