ولادیمیر پوتین نکات او می تواند به دنبال یک پنجم دوره به عنوان رئیس جمهور روسیه در سال 2024

ولادیمیر پوتین گفت: جهنم را در نظر بگیرید در حال اجرا برای پنجمین دوره ریاست جمهوری در سال 2024 با این استدلال که شکار برای هر جانشین خطرات فلج روسیه را به عنوان دولت های بعد از انتخابات به اتمام برسد.

“من حکومت نه از امکان چنین اگر لازم متمم قانون اساسی تصویب شد. من ساخته شده ذهن من در عین حال گفت:” پوتین در یک مستند تلویزیونی.

در تاریخ 1 ژوئیه روس ها خواهد رای در گسترده ترین تغییرات به سازمان ملل قانون پس از آن تصویب شد تقریبا 30 سال پیش. یکی از اصلاحات اجازه می دهد پوتین, 67, برای تنظیم مجدد خود را در مدت محدود کیلومترشمار به صفر و حتی اگر او در حال حاضر در خدمت چهار و سکان کشور به صورت دو شش ماه از نظر زمانی که او در حال حاضر یکی منقضی می شود در سال 2024.

“بدون که متمم من می تواند به شما از تجربه خود من که در حدود دو سال به جای به طور منظم و ریتمیک کار بر روی بسیاری از سطوح دولت شما را چشم تغییر در اطراف شکار برای جانشینان احتمالی. لازم است به کار نمی آید برای جانشینان” پوتین گفت.

منتشر شده در


22 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *