Vivo هند موجب اقتدار تلاش بهورزان در آن کمپین جدید

The digital film captures the routine of healthcare professionals during the covid 19 outbreak across the countryدیجیتال فیلم برداری روزمره از متخصصان مراقبت های بهداشتی در طول covid 19 شیوع در سراسر کشور

به منظور تحسین تلاش پزشکان و خط مقدم سلامت کارگران در سراسر کشور, گوشی های هوشمند با نام تجاری Vivo هند راه اندازی یک کمپین ‘قهرمانان که مراقبت.” Conceptualised توسط Dentsu, تاثیر, کمپین ادای احترام به متخصصان مراقبت های بهداشتی که در حال کار خستگی ناپذیر به مبارزه با شیوع کروناویروس.

علاوه بر این برند نیز اهدا دو لاخ فولاد و N95 ماسک برای حمایت از سلامت کارگران است. پزشکان و خط مقدم کادر پزشکی نشان داده اند شجاعت فوق العاده ای در مبارزه با جهانی همه گیر Nipun Marya مدیر استراتژی برند Vivo هند گفت. “با این فیلم دیجیتال ما در Vivo هند بود واقعا تشکر از این قهرمانان واقعی در سفید و آبی و سبز capes و سلام آنها را برای fronting این نبرد بنابراین ما می تواند به ایمن ماندن,” او اضافه شده است.

اخبار مرتبط

دیجیتال فیلم برداری روزمره از متخصصان مراقبت های بهداشتی به منظور مبارزه با ویروس کشنده و برجسته message ‘قهرمانان پوشیدن Capes’ به نمایش گذاشتن تلاش و چگونه آنها می روم و هیچ سنگ نمیماند که پشت به پشتیبانی این ملت در طول زمان دشوار است. بعلاوه, آن را نیز به یاد مردم است که در حالی که جهان تمرین های اجتماعی فاصله واقعی قهرمانان وجود دارد مبارزه با آن را در هر لحظه و فداکاری در بالا و فراتر از ندای وظیفه برای غلبه بر بهداشت جهانی بحران.

با توجه به Anupama Ramaswamy ملی مدیر خلاق Dentsu تاثیر این ایده حول محور یک حقیقت ساده است که زمانی که جهان در خطر است, به نظر می رسد به قهرمانان خود را به آن را ذخیره کنید.پزشکان و پرستاران و کادر پزشکی در حال فدا کردن همه چیز و تفکر بالاتر از ایمنی خود را به منظور صرفه جویی در زندگی می کند و ما باید خدا را شکر برای خود شجاعت از خود گذشتگی در طول این زمان تست. “این فیلم یک نوای روح مبارزه خود و این واقعیت که آنها هستند که در حال دادن بقیه از ما, امید,” او توضیح داد.

دفعات بازدید: همچنین: رنگ های آسیا زنده ‘هار Ghar Kucch Kehta چینگ های’ کمپین به منظور بالا بردن آگاهی

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im