Vivad se Vishwas e-پر کردن تسهیلات: مسابقه در برابر زمان برای حل اختلاف مالیاتی

‘Vivad Se Vishwas’ Scheme, VSV scheme, direct tax litigation, Sabka Vishwas scheme, tax litigationمجموعه ای از قوانین جدید ممکن است آن را ناخوشایند برای مالیات دهندگان برای دریافت از طریق این در حالی که کار از مکان های از راه دور.

دولت به تازگی معرفی e-پر کردن تسهیلات مستقیم برای پایان دادن به اختلافات مالیاتی تحت Vivad se Vishwas طرح نمی ممکن است کمک زیادی به مالیات دهندگان در حال حاضر. با تنها 10 روز مانده به رسیدن به مهلت Vivad se Vishwas طرح و در میان coronavirus ترساندن و دور نگه داشتن مردم از دفاتر موفقیت حل اختلاف طرح ممکن است متفاوت از پیش بینی. در حالی که نمای کلی و هدف از این طرح شد و در حال حاضر شناخته شده به مالیات دهندگان دقیق قوانین و فرم های مربوطه رسیده اند, آنها تنها روز گذشته است.

حتی اگر شرکت های بزرگ برای پیدا کردن آن شایسته به پرونده حل اختلاف برای پایان دادن به طولانی-انتظار دادخواهی مجموعه ای از قوانین جدید ممکن است آن را ناخوشایند برای آنها را به از طریق این در حالی که کار از مکان های از راه دور.

اخبار مرتبط

“دولت اعلام کرده است قوانین و اشکال فقط 10 روز قبل از آخرین مهلت برای پرداخت مالیات تحت Vivad se Vishwas طرح و در حال حاضر این پورتال به تازگی آغاز پذیرش اعلامیه تحت این طرح اما به نظر می رسد همه در بیهوده به عنوان Covid-19 است در نوسان کامل و کامل مستند درخواست شده است توسط محترم’ble نخست وزیر در سخنرانی خود” Rajat موهان ارشد شریک AMRG & Associates گفت: مالی اکسپرس آنلاین.

شرکت ها در حال حاضر بسته شدن دفاتر خود و خواسته کارکنان به محل کار از خانه در چنین شرایطی تلفیقی داده بر اختلافات مالیاتی و در خانه شور و مشورت در همان غیر ممکن است وادار کردن شرکت ها به انتخاب کردن از این طرح او اضافه شده است.

با توجه به تلاطم در آثار بسیاری از کارشناسان مالیاتی باید از دولت خواسته به فشار مهلت تا اواسط ماه مه به کمک بیشتر و بیشتر مالیات دهندگان را به نفع طرح و پایان دادن به دادخواهی بر روی آنها. در همین حال وزیر دارایی Nirmala Sitharaman معرفی Vivad se Vishwas طرح در 1 مارس در بودجه سال 2020 به حل موارد فرآیندهای باغبانی با توجه به مالیات مستقیم اختلاف است. دولت همچنین اعلام کرد چشم پوشی بر مجازات و علاقه اگر مالیات دهندگان مردد برای این طرح قبل از مهلت 31 مارس سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>