Coronavirus سنبله در فلوریدا است نه ترساندن نمایندگان جمهوری خواه از رفتن به جکسون به جشن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن renomination.

در مصاحبه های نمایندگان و فعالان حزب گفت: تابستان coronavirus افزایش در فلوریدا و کشورهای دیگر است و نه ضعیف شور و هیجان خود را برای کنوانسیون. اما با فعالیت های کلیدی محدود به RNC نمایندگان و رویدادهای دیگر محدود به عنوان بخشی از RNC استراتژی برای کاهش خطرات بهداشتی و جلوگیری از شیوع و اعضای خانواده و حتی برخی از جایگزین نمایندگان که به طور سنتی شرکت در کنوانسیون جشن ممکن است در خانه بمانند.

“وجود دارد هیچ کمبود از افرادی که می خواهید به آن بروید” و نماینده حزب جمهوری خواه تنسی رئیس اسکات طلایی روز جمعه گفت. “سوال بزرگ به عنوان یک حزب فرد است: چه که شبیه برای تناوب و مهمانان خود را?”

نماینده تری Lathan, معاون آلاباما ایران گفت: فعالان جمهوری خواه در دولت در حال تقاضاهای مصرانه برای حضور در Aug. 24-27 جمع آوری است. “هیچ یک از 50 نماینده در حال سیگنالینگ به ما که آنها در حال رفتن,” او گفت:. “در واقع آن مخالف است.”

بیش از هشت ماه پیش به این بیماری همه گیر به نظر می رسد در کاهش جمهوری خواه و نمایندگان گفت: واشنگتن آزما آنها مشتاق در مورد کنوانسیون — سپس برنامه ریزی برای شارلوت کارولینای شمالی — و تا به حال هیچ برنامه ای برای جست و خیز به دلیل coronavirus. گسترش این ویروس به ویژه در خورشید کمربند متحده مانند فلوریدا است که در ابتدا بودند امان از سنگین عفونت نرخ تغییر نکرده ذهن.

چارلی Gerow یک پنسیلوانیا در بزرگ نماینده گفت: در اواخر ماه مه او تا به حال “هیچ نگرانی” در مورد کنوانسیون. این هفته Gerow ابراز مشابه با اعتماد به نفس گفت: “من فکر می کنم RNC و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در حال مصرف هر احتیاط قابل تصور, و بنابراین من هیچ تردیدی ندارند.” تگزاس نماینده رابین آرمسترانگ یک RNC committeeman و پزشک است که درمان COVID-19 بيمار شد و به همان اندازه بی حرکت با گسترش ویروس.

“من بسیار راحت با آن” آرمسترانگ گفت.

جکسون در هفته های اخیر تجربه کرده است و شیب افزایش coronavirus موارد است. برخی از کنوانسیون رسیدگی خواهد شد هنوز هم برگزار می شود در شارلوت.

در نتیجه RNC بود مجبور به تجدید نظر در این کنوانسیون و قبول است که طرح خود را برای برگزاری یک سنتی نامزدی جشن مرده بود. در یک یادداشت صادر صبح روز پنجشنبه به RNC اعضای RNC رئیس Ronna McDaniel نشان داد برخی از تغییرات. برخی از فعالیت های در حال حرکت در خارج از منزل و در طول سه روز اول کنوانسیون تنها نمایندگان بدون تناوب و یا اعضای خانواده مجاز در سالن.

نمایندگان در حال نا امید است که همه گیر است و وادار کردن حزب به مقیاس است که دقیقا چه تهمت تلاش برای جلوگیری از. اما فعالان حزب در حال حمایت از تغییرات اعلام شده توسط McDaniel گفت: آنها انتظار نداریم که این محدودیت های جدید به شدت مانع قرارداد خود را تجربه.

“این مایه تاسف است اما سخت گیری های تا به حال ساخته شود” گفت: نماینده مورتون Blackwell, 80, یک RNC committeeman از ویرجینیا است.

“من راحت با پروتکل های آنها برای ما در جکسون و شارلوت,” اضافه شده نماینده بروس خاکستر یک RNC committeeman از آریزونا با اشاره به RNC برنامه ای برای اداره دمای معمولی چک و COVID-19 آزمون به conventiongoers. “من نفرت را به پوشیدن پوشش صورت — آنها را به من خارش و عصبی است.”

در مصاحبه با حدود ده نمایندگان و فعالان و گفت که آنها برنامه ریزی برای حضور و شنیدن همان از جمهوری خواهان در محافل خود را — به جز RNC committeeman لایحه Palatucci از نیوجرسی. Palatucci گفت: او دارای یک خانواده جنگ و اجتناب از کنوانسیون به دلایل بهداشتی یا از ترس از ابتلا به کوروناویروس. “مردمی باید احساس اعتماد به نفس در مورد حضور در,” او گفت:.

در ضمن دموکرات در ادامه به کاهش کنوانسیون رد پا در میلواکی است. قانونگذاران دموکرات و کنوانسیون نمایندگان در حال گفت به ماندن در خانه با حزب تغییر تقریبا تمام فعالیت های اطراف نامزدی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به مجازی جای پا. نه چندان با جمهوری خواهان.

چند کنگره جمهوری خواهان اجتناب از جکسون با استناد به خطرات بهداشتی ناشی از کوروناویروس. اما بسیاری از آنها هنوز هم برنامه ریزی وجود داشته باشد و شرکت در گردهمایی های اجتماعی و کسب و کار. در یک کنفرانس تلفنی با RNC اعضای شنبه شب به بحث در مورد یادداشت McDaniel گفت: کنوانسیون سازمان خواهد انجام بهترین خود را به شامل جایگزین نمایندگان و اعضای خانواده و فعالان در بسیاری از فعالیت های که ممکن است.

فعلا تنها مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی پذیرش نامزدی در دسترس خواهد بود برای توده های حضور و غیاب. جمهوری خواهان در حال برگزاری امیدوارم که این کنوانسیون را نمی خواهد بیشتر بر دوش همه گیر.

“من و همسرم هنوز برنامه ریزی در رفتن هر دو به شارلوت و به جکسون — به دنبال قوی هم خوب است” گفت: نماینده استیو پیرس رئیس جدید مکزیک GOP. اضافه شدن نماینده جف کافمن, آیووا, اوباما رئیس: “من می توانم به شما اطمینان دهم که ما در حال هیجان زده و منتظر حضور در این کنوانسیون حوادث است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de