ویروس تاثیر: اقتصادهای آسیایی می تواند از دست دادن $115 میلیارد دلار در تولید ناخالص داخلی با توجه به رکود در گردشگری می گوید گزارش

اقتصادهای آسیایی می تواند از دست دادن $105-$115 میلیارد دلار در تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) در این سال با توجه به رکود در گردشگری پس از شیوع کروناویروس ING گفت: در یک گزارش در روز دوشنبه.

“اگر ما فرض کنیم که گردشگری به و از چین اساسا grinds به توقف در سال 2020 و اضافی-منطقه نمونه گردشگری نیز کاهش می یابد و سپس هزینه را به این منطقه از دست داده گردشگری درآمد به تنهایی در حدود $105-$115 میلیارد و گفت:” رابرت Carnell ING اقتصاددان ارشد برای آسیا و اقیانوس آرام.

در یک گزارش با عنوان “تعطیلات در جهنم” Carnell گفت: پژوهش فرض صفر گردشگری رسید برای کشورهای آسیایی از ورودی چین بازدید کنندگان آن را به عنوان به دنبال محاسبه از دست دادن کل از این بیماری همه گیر.

“بدیهی است که یک ناخالص ساده اما متناسب با آن یک سناریو که در آن اپیدمی همچنان طولانی پس از آن قله. سفر رسمی محدودیت ممکن است آهسته برداشته شود و مسافران باقی می ماند ممکن است با احتیاط طولانی پس از آن را بی خطر است برای آنها را به سفر دوباره” در این گزارش است.

ترس از یک بیماری همه گیر کوروناویروس رشد در روز دوشنبه پس از افزایش شدید در مورد جدید گزارش شده در ایران, ایتالیا و کره جنوبی.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 77,000 نفر کشته و بیش از 2500 بیشتر در هوبئی استان کانون شیوع. در خارج از سرزمین اصلی چین, شیوع بیماری گسترش یافته است به حدود 29 کشور و سرزمین با مرگ و میر حدود دو دوجین با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

از بالی به بانکوک و آسیا اصلی گردشگری نقاط دچار هزاران نفر از لغو حتی به کشور تحمیل محدودیت های مسافرتی را امتحان کنید و متوقف کردن گسترش ویروس.

“در حالی که تایلند در صدر نظرسنجی برای منطقه به عنوان یک کل در نظر خالص تعداد گردشگران چینی هنوز هم یک منبع درآمد مهم برای دیگر جنوب شرق آسیا اقتصاد” ING گفت.

به عنوان بخشی از تحلیل آن نشستند شامل هزینه های خروجی گردشگران را به چین و همچنین به عنوان ورودی گردشگران چینی است که دیگر نمی خواهد در بازدید از کشورهای منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im