مسافران ویروس-آمار کروز کشتی لنگر در نزدیکی توکیو شروع پیاده روی پنج شنبه, تلویزیون فیلم نشان داد و پس از بحث برانگیز دو هفته قرنطینه که دیدم بیش از 500 نفر مبتلا به کروناویروس جدید منشاء آن در چین است.

الماس شاهزاده خانم توسط کارناوال پارسیان قرنطینه شده پس از ورود به بندر یوکوهاما در فوریه 3, پس از یک مرد که متحرك در هنگ کنگ قبل از آن سفر به ژاپن تشخیص داده شد با این ویروس.

بیش از 540 نفر آلوده شده با این ویروس در بوش که در اصل انجام برخی از 3,700 مسافران و خدمه. بسیاری از کسانی که آلوده شده اند منتقل شده به بیمارستان. حدود نیمی از مسافران هستند ،

ژاپن رتبه دوم در جهان پس از چین در تعداد تایید ویروس با توجه به این کشتی عفونت.

ژاپن آمده است در زیر آتش خود را برای دست زدن به کشتی کروز قرنطینه اگر چه مقامات دولتی بالا را در دفاع از قرنطینه و پردازنده تست عملیات.

“متاسفانه موارد عفونت پدید آمده اند اما ما باید تا حد امکان گرفته شده گام های مناسب برای جلوگیری از موارد جدی از جمله ارسال افراد آلوده به بیمارستان” پخش عمومی NHK به نقل از وزیر بهداشت Katsunobu کاتو به گفتن یک مجلس پانل.

حدود 500 نفر از مردم انتظار می رود به پیاده شروع چهارشنبه وزارت بهداشت گفت: با تمامی مراحل تکمیل شده توسط جمعه.

NHK گفت که کسانی که تا به حال اتاق خواب با مسافران که تست مثبت را مجبور به اقامت در کشتی یکی دیگر از 14 روز از زمان آلوده اتاق-mate چپ.

اعضای خدمه که اند های اتاق را برای حرکت به اتاق های جداگانه و تحت سلامت چک رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga یک کنفرانس خبری گفت.

آمریکا تخلیه بیش از 300 اتباع روز دوشنبه در دو چارتر پرواز و شش کره جنوبی و یک همسر ژاپنی پرواز به کره جنوبی صبح روز چهارشنبه در یک پرواز اجاره.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: وجود 220 استرالیایی در هیئت مدیره و در مجموع 169 خواهد بود تخلیه کردند. کسانی که تخلیه خواهد شد, پرواز به داروین که در آن آنها خواهد بود قرنطینه برای 14 روز.

یک مسافر استرالیا گفت: استرالیا گفته شده بود آنها خواهد بود قبل از شروع نمایش در صبح روز چهارشنبه و به توکیو فرودگاه هاندا در شب برای یک انتظار خروج زود پنج شنبه.

“آنها به ما گفت برای بسته بندی آب و هوای گرم لباس برای دو هفته در داروین اما چه کسی خواهد شد که پس از یک سفر دریایی در زمستان” مسافر ویکی Presland و گفتگو کرد.

یک کاپیتان را اعلام بوش گفت که دلار هنگ کنگ مسافران نیز تخلیه بیش از 24 ساعت آینده و با توجه به اطلاعات دریافت کانادا پرواز چارتر می رسند در صبح روز جمعه.

ایتالیا و اسرائیل و انگلیس و تایوان نیز در حال آماده شدن برای تخلیه اتباع خود گفت: ژاپن رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga.

علاوه بر کسانی که در بوش کروز و عودت به خانه آورد از چین در شهر ووهان این کانون بیماری در حدود 60 مورد از عفونت داخلی تایید شده است در ژاپن از جمله 22 در توکیو NHK پخش عمومی.

در میان نگرانی ها در مورد اقتصاد قرارداد گسترش ویروس باعث شده است تا توکیو به محدود کردن اندازه از مجامع عمومی و برخی از شرکت ها در حال گفتن کارکنان به محل کار از خانه.

گسترش ویروس نیز نگرانی در مورد چشم انداز برای توکیو 2020 المپیک مجموعه ای برای شروع در جولای 24, اگر چه برگزارکنندگان اند وجود دارد گفت: هیچ برنامه ای برای لغو بازی های تابستانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im