ویروس مرگ و میر افزایش اسپانیا; جهانی تلفات تقریبا 20,000

اسپانیا به حال خود مرگبارترین روز در عین حال و آلمان در بهداشت عمومی سازمان هشدار داد که این ملت این است که فقط شروع به مبارزه خود در برابر ویروس. در بریتانیا دولت نقل مکان کرد به تعطیل مجلس و پرنس چارلز وارث تاج و تخت آزمایش مثبت است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به یک معامله در یک بسته برای مبارزه با خرید اینترنتی از این ویروس در حالی که سران اتحادیه اروپا رشد شاخص نسبت به یک بسته نجات و آلمان بسته در یک تاریخی کرده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او امیدوار به اقتصاد بازگشایی اواسط ماه مارس حتی به عنوان فرماندار کالیفرنیا گفت: این امر می تواند گمراه کننده نشان می دهد دولت می تواند از ظهور آن خاموش کردن آن. در برزیل, رئیس جمهور Jair Bolsonaro نیز خواست این کشور برای از سرگیری زندگی عادی برای محافظت از اقتصاد است.

تحولات کلیدی: موارد بالا 435,000; 19,625 مرده 111,822 بهبود: دانشگاه جانز هاپکینز تهمت متوقف خواهد شد با استفاده از واژه چینی ویروس, کاهش, سرزنش, بازی توکیو می خواهد مردم را به ماندن در داخل به عنوان موارد جدید خار مستند خطر هند قفل شده, u. k. خاموش پارلمان ایران و سنگاپور تشدید محدودیت اخراج آمریکایی ها ارسال بیکاری ایالت وب سایت ریزد زمزمه چینی گیاهان را برمی گرداند به عنوان بقیه از جهان قرقره اشتراک یک به روز رسانی روزانه بر روی این ویروس از بلومبرگ را پیش بینی تیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de