مجازی موفقیت: فارغ التحصیلان دانشگاه دست و پنجه نرم کردن با بیماری همه گیر گلایه اما نمره شغل آنلاین

فارغ التحصیلان دانشگاهی هستند که استخدام برای مشاغل با وجود رکود اقتصادی اما COVID-19 عصر کار quest یک بازی آنلاین ریخت با یک پس زمینه از ترس تاخیر و گاهی غم و اندوه.

“آن من را تحت تاثیر قرار جستجوی کار به عنوان بسیاری از شرکت ها را محل استخدام انجماد” اردن زنبق که فارغ التحصیل با مدرک کارشناسی ارشد در یکپارچه بازاریابی ارتباطات گفت: واشنگتن آزما. او قادر به پیدا کردن یک شغل اما آیا عادی گذار. “من مصاحبه شد و در هیئت مدیره به طور کامل تقریبا که منحصر به فرد بود.”

“من و همسرم هر دو با توجه به فرصت برای کار از خانه و هنوز هم پرداخت می شود گفت:” امیلی Goebelt, 24 ساله که فارغ التحصیل از UNC Charlotte. امیلی و اجرای یک جوان بالغ وزارت بود و روزانه ساعته زوم خواستار 81 روز راست.

در زمانی که بسیاری از دانشجویان فارغ التحصیل شد و اقدام به ورود نیروی کار بیش از 20 میلیون نفر بیکار در ایالات متحده است. بسیاری از مشاغل بودند را نجات داد چرا که آنها توانایی به حرکت می کند اما این حرکت نیز پیچیده فارغ التحصیلان دانشگاه’ جستجوی کار.

یک فارغ التحصیل تا به حال یک پیشنهاد کار در آغاز سال 2020 اما تاریخ شروع عقب رانده شد که سمت چپ او تقلا برای یک کار برای پر کردن شکاف. “من وارد 2020 با یک پیشنهاد کار شده و شروع تاریخ و از تاریخ 1 ژوئن. این تاریخ بود و به ناچار به عقب رانده به اوت 31. بنابراین من بلافاصله رفت و در شکار” گفت: Jillian مهربانتر یک فارغ التحصیل دانشگاه غرب ویرجینیا.

او قادر به گرفتن یک کار موقت در این میان اما برخی از همسالان خود شده اند قادر به. “برخی از دوستان من که به تازگی فارغ التحصیل شده با درجه مهندسی متوسل به رانندگی برای GrubHub و یا حتی کار در تعیین حداقل مزد سال فقط به شناور باقی می ماند. آن را قطعا ناپایدار زمین برای همه ما” مهربانتر گفت:

به عنوان coronavirus موارد شروع به افزایش در کشورهای در سراسر ایالات متحده فارغ التحصیلان دانشگاه که نه شغل امن نگران هستند این بیماری همه گیر خواهد شد و در ادامه به خود را تحت تاثیر قرار جستجو.

“من ایمان که من در نهایت پیدا کردن یک شغل” Skylar Umholtz یک فارغ التحصیل دانشگاه ایالتی پن آلتونا گفت: واشنگتن آزما. “با این حال این نگرانی من که coronavirus موارد به سرعت در حال افزایش در بسیاری از کشورهای. من از ترس است که تجدید حیات از موارد بیشتر خواهد شد مانع این کار جستجو کنید.”

Umholtz شده است به جستجو برای شغل از ماه آوریل و استفاده شده است تقریبا روزانه است. “بسیاری از مشاغل را اعمال کرده اند تا در حال حاضر از راه دور مبتنی بر که من از ذهن نیست.”

“این دشوار است چرا که حتی اگر من همه نیاز که من مشغول به کار در چند سال گذشته آن را نگاه کرد و به دلیل همه گیر” گفت: Momal اکبر انگلیسی عمده که فارغ التحصیل از دانشگاه کالیفرنیا در ارواین.

این مجازی حرکت آسان نبوده است برای اکثر مردم است. برای بسیاری از مردم خود را ناخشنودی سطح بود که در بالاترین آن شده است در 50 سال که در طی این بیماری همه گیر. فارغ التحصیلان دانشگاه که تا به حال برای مقابله با این بیماری همه گیر در بالا از جستجو برای شغل احساس وزن از این ویروس است.

“من تا به حال دو دور عبور بسیار نزدیک به هم و پردازش خود را از دست دادن در طول همه گیر شده است دشوار است” Goebelt گفت. با وجود این احساسی مبارزات او خوشحال است او تا به حال زمان به کار را از طریق احساسات خود و قادر به کار امن.

“من متوجه شده ام که از ماه مارس, من شده است و حتی بیشتر اضطراب و استرس” Umholtz گفت. Coronavirus و جستجوی کار شده است به طور مداوم در ذهن او, او گفت:.

Coronavirus نه تنها تعطیل رستوران سینما و, رویدادهای ورزشی, اما همچنین بسیاری از کالج ها به لغو مراسم فارغ التحصیلی.

“من همیشه به حال یک تصویر واضح در سر من راه رفتن در سراسر مرحله با دوستان و تکان دادن دست ها از اعضای هیات علمی و کارکنان من آمده ام به عشق. داشتن که دور پاره پاره شد دلخراش” مهربانتر گفت.

به عنوان برخی از کالج ها حرکت می کند به طور کامل آنلاین و یا برنامه ریزی برای رفتن به کلاس های آنلاین پس از روز شکرگزاری سقوط 2020 فارغ التحصیلان می تواند چالش های مشابه مواجه فارغ التحصیلان دانشگاه تا به حال برای تحمل و قدرت در بهار گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im