ویرجینیا لایحه جدید چک های پس زمینه در همه سلاح گرم

ویرجینیا مقننه با تصویب جدید کنترل اسلحه لایحه نیاز به چک های پس زمینه برای همه اسلحه گرم خرید.

دولت گذشت دو اقدامات شنبه که یکی از آنها اجباری همه مردم خرید سلاح گرم به انجام بررسی زمینه های جنایی و دیگری که محدودیت کسانی که بدون پنهان-حمل مجوزها به یک تفنگ خرید در هر ماه.

صورتحساب به احتمال زیاد به امضا توسط دموکرات ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم که حمایت برای دقیق تر تفنگ مقررات. در ماه ژانویه نرتهم به نام تفنگ خود را کنترل دستور کار “حس مشترک.”

“اگر هیچ چیز وجود دارد در رکورد خود را, شما باید چیزی برای نگرانی در مورد” نرتهم گفت: در دولت مشترک المنافع آدرس تصریح می کند که این اقدامات بودند سازگار با متمم دوم.

نرتهم در اصل پیشنهاد هشت قطعه از قانون است که محدود کردن مالکیت سلاح گرم در دولت است. تنها یک پیشنهاد ممنوعیت نیمه اتوماتیک سلاح و سلاح گرم با ظرفیت بالا و مجلات و موفق به تصویب در دولت به مجلس سنا. نرتهم شده است به موشکافی از هر دو طرف از سال گذشته پس از او بستری نما در یک نژادپرست عکس در یک سالنامه شرق ویرجینیا دانشکده پزشکی هر چند هنوز معلوم نیست که آیا او فرد در یک Ku Klux Klan صحنه و لباس و یا در blackface.

“ما وعده داده شده را به ویرجینیا امن تر از بی معنی خشونت اسلحه است که ویران جوامع ما. وعده نگه داشته است” گفت: سخنران از ویرجینیا مجلس نمایندگان در یک توییت در روز شنبه.

دموکرات ایالت ویرجینیا Tim Kaine ستایش دولت و نمایندگان مجلس به دنبال تصویب لوایح. “من همیشه به یاد داشته باشید روز غم انگیز ویرجینیا تک تیراندازی در طول زمان به عنوان فرماندار به عنوان بدترین روز زندگی من است. پس از آن ما شده اند برای مبارزه با این گام مهم رو به جلو در ایمنی. ممنون میشم به رهبران ما در ریچموند” Kaine گفت: در بیانیه ای در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im