Rather از حرکت به فاز دو از بازگشایی برای مبارزه با افزایش تعداد COVID-19 نفر در ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم در نظر دارد برای تقویت اجرای قوانین فعلی و چند تغییرات اضافی به قوانین و مقررات.

ویرجینیا وزارت بهداشت, استخدام های اضافی 100 نفر به سطح شیب دار تا اجرای COVID-19-مربوط به محدودیت های چنین به عنوان ماسک صورت الزامات فیزیکی و فاصله. فرماندار همچنین به طور مستقیم با تیم های مختلف صدور مجوز سازمان برای انجام بازدید سرزده به موسسات با تهدید سلب دور یک کسب و کار’ مجوز اگر کسب و کار است نه پیروی از مقررات دولت است.

دولت کمیسیون بهداشت و درمان هنجار الیور ارسال نامه ای به بهداشت محلی مدیران یادآوری آنها را از قدرت خود را برای به اجرا درآوردن مقررات دولت است.

دولت مقررات نیاز به کسب و کار برای به اجرا درآوردن ماسک صورت اجباری در کارکنان, اما نه بر مراجعان. در طول یک کنفرانس خبری سهشنبه, اما, Northam خواسته کسب و کار به گام تا اجرای ماسک صورت مورد نیاز در مشتریان و گفت: کسب و کار مجاز به رد خدمات به کسانی که منطبق نیست.

جمهوری خواهان را متهم کرد نرتهم از قرار دادن بار دیگر در کسب و کار.

“زمانی که فرماندار برای اولین بار صادر ماسک خود دستور در ویرجینیایی مطمئن شد که آن را به کسب و کار برای به اجرا درآوردن این قانون” مجلس رهبر اقلیت تاد Gilbert, R-Shenandoah در بیانیه ای گفت:. “امروز فرماندار وارونه شده است البته گفتن کسب و کار است که در مجوز خود را خواهد شد در خط’ اگر آنها نمی, اجرای, ماسک, ماموریت. این دستور قرار می دهد کسب و کار در یک موقعیت غیرقابل دفاع. برای حفظ مجوز خود را, آنها باید به مقابله با مشتریان را انتخاب کنید که به آن عمل کند.”

آلنا Yarmosky فرماندار دبیر مطبوعاتی روشن در یک ایمیل به مرکز مربع فرماندار درخواست کسب و کار به عنوان بخشی از راه حل, اما آنها لازم نیست به اجرا در صورت پوشش اجباری در مراجعان و آن را نمی خواهد قرار داده و مجوز خود را در معرض خطر. یک کسب و کار می تواند از دست دادن آن مجوز برای اجرای ماسک صورت مورد نیاز در کارکنان اجازه می دهد نوار صندلی یا نه نگه داشتن جداول 6 فوت از هم جدا.

یک حامی که حاضر به پوشیدن ماسک صورت در داخل سالن محل عمومی می تواند ذکر شده توسط وزارت بهداشت ویرجینیا با مجازات یک کلاس 1 تخطی از قانون Yarmosky گفت.

فرماندار آیا ابراز علاقه به, تغییر, دو, دیگر قوانین و مقررات. او گفت که او ممکن است کاهش ظرفیت محدود برای گروه تجمعات و او کارگردانی نوشیدنی الکلی کنترل قدرت به منظور توسعه یک طرح برای تحمیل زودتر قطع الکل برای فروش در رستوران ها.

“این است و نه سیاسی” نرتهم گفت. “این است که ما در مورد بهداشت و رفاه و همچنین در مورد اقتصاد ما. آن را به همه ما برای حرکت رو به جلو با خیال راحت.”

در بیانیه ای مشترک رهبران جمهوری خواه مجلس سنا با انتقاد از فرماندار اعلام.

“در این میان یک چالش و مبارزه اقتصادی فرماندار نرتهم امروز بیشتر تهدید ویرجینیا کسب و کار با ابطال مجوز و بسته شدن یا اگر آنها و یا مشتریان خود موفق به دنبال خود حکم” بیانیه بخوانید. “کنار گذاشتن فرماندار شکست تحقیرآمیز به اجرای قوانین برای محافظت از خصوصی و اموال دولت در طول ماه گذشته تظاهرات امروز اعلام کرد که شواهد بیشتر این فرماندار که قصد اینرو تنها مطیع قانون. است فرماندار حتی در نظر گرفته است که افزایش در آزمون مثبت در میان بزرگسالان جوان در ریچموند و همپتون مناطق ممکن است به طور مستقیم مربوط به مقیاس بزرگ تظاهرات او را تشویق? او ظاهرا معتقد است که به لحاظ سیاسی ‘خواب’ منتقل ویژه ایمنی از COVID-19.”

نیکول رایلی ایالت ویرجینیا مدیر فدراسیون ملی کسب و کار مستقل در بیانیه ای گفت: خوب است فرماندار است نه بازگشت به گذشته بازگشایی فاز, اما او گفت که او نگرانی های کسب و کار به طور بالقوه می تواند به صورت پرونده های حقوقی اگر آنها خواسته برای به اجرا درآوردن ماسک صورت دستور و باید با توجه به مصونیت از پیگرد قانونی ،

“رستوران و بار, صاحبان در ویرجینیا تنها شدن دوباره روی پای خود را از نظر مالی و ما سپاسگزار که فرماندار تصمیم گرفتند برای اجرای در برابر متخلفان به جای بیشتر محدود کردن همه کسب و کار در یک صنعت خاص” رایلی گفت. “این مهم است که هر گونه بازرسی و اجرای اقدامات عادلانه و اجرای عوامل به صاحب کسب و کار به نفع شک در ابتدا و سعی کنید برای کمک به آنها را درک آنچه مورد نیاز است به آن عمل کند.”

اجرای اضافی اقدامات تحمیل خواهد ایالتی اما متمرکز در همپتون است که دیده می شود یک چشم انداز مثبت قابل توجهی در موارد و دارای درصد بالاتری از موارد به آینده مثبت از هر بخشی از دولت است.

ایالت هفت روز میانگین متحرک برای درصد مثبت افزایش یافته است از یک کم از 5.9 درصد در اواخر ماه ژوئن به 6.9 روز جمعه. در منطقه شرقی که حساب برای همپتون درصد مثبت رفت و از 3.5 درصد در 10 ژوئن به 10.1 درصد در روز جمعه.

هفت روز میانگین متحرک جدید روزانه موارد شده است روند صعودی پس از آغاز ماه ژوئیه. در دولت آن از 527 در تاریخ 1 ژوئیه به 815 روز سه شنبه. در منطقه شرقی آن رفته از 115.6 در تاریخ 1 ژوئیه به 346.9 در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی