این دموکرات-کنترل ویرجینیا در سنای است که انتظار می رود به ارسال قانون به رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم که وکلا می گویند می تواند نیروی مسیحی کالج به خانه گی , دو فاک, به عنوان بخشی از یک nondiscrimination اندازه گیری.

این لایحه HB 1663 شناخته شده به عنوان “ویرجینیا ارزش عمل” شامل تجدید نظر به ویرجینیا حقوق بشر قانون و عادلانه مسکن عمل می کنند که منع تبعیض بر اساس “گرایش جنسی” و “هویت جنسیتی” در مسکن و فضاهای عمومی. سیاست گسترش به نهادهای مذهبی و مدارس به کارگیری شش یا بیشتر مردم است.

این لایحه به تصویب مجلس نمایندگان در فوریه. 6. سنا تصویب SB 868 یک لایحه ای مشابه در همان روز. هر دو صورتحساب انتظار می رود به تصویب مجلسی مخالف خود را منشاء و زمین در فرماندار میز. نرتهم صحبت در حمایت از هر دو قطعه از قانون گفت که با آنها ویرجینیا را “رسما پایان تبعیض” در سال 2020 نشان می دهد که او قصد دارد به امضای آنها.

برخی از کارشناسان حقوقی با این حال ترس صورتحساب را محدود کردن آزادی بیان و آزادی تشکل برای مخالف سازمان های مذهبی. اگر چه این قانون فراهم می کند برای حمایت از نهادهای مذهبی به استخدام افراد در درون خود ایمان آن را به حساب تفاوت های ظریف است که اغلب همراه با تلاش نهادهای مبتنی بر ایمان به هر دو پایبند به قانون و تعالیم کلیسای ویرجینیا وکیل جیم داود گفت: واشنگتن آزما.

داود سابق استاد در کالج مسیحی السلطنه دانشگاه گفت که تحت عمل مدیران مدارس رایگان خواهد بود به استخدام در ایمان خود را, اما می تواند مجازات شدید اگر آنها سعی می کنند به استخدام افرادی که همسو با تعالیم در تمایلات جنسی و ازدواج.

قانون او گفت: تهدید خواهد کرد مذهبی کالج ها که ارائه مسکن برای زوج های.

“شما می توانید این شرایطی که در آن حتی co-دینداران نیست ساخت کلاس با موسسه” داود گفت. “تحت آن شرایط را باید کارفرما و نه دولت تصمیم گیرنده است.”

ویکتوریا کاب رئیس بنیاد خانواده ویرجینیا یک مسیحی غیر انتفاعی سازمان روز سه شنبه هشدار داد که در صورت تصویب بدون اصلاحات قانون مجازات خواهد شد دانشگاه های چنین به عنوان نایب السلطنه آزادی دانشگاه و مسیحیت کالج.

“ما نیاز به وضوح در این لایحه” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ریچموند. “ما نیاز به وضوح به عنوان به که آنها در حال تلاش برای به طور خاص هدف قرار دهند. آن است که کسب و کار ؟ آن است که کلیساها است ؟ آن است که مدارس خصوصی ؟ زیرا در حال حاضر همه آنها را فرا گرفت به این لایحه است.”

این “ویرجینیا ارزش عمل” است که در میان یک سری از لوایح مربوط به همجنسگرا و تراجنسیتی مسائل تصویب توسط مجلس قانونگذاری ویرجینیا در سال 2020 است. دیگر شامل صورتحساب اجازه می دهد نما مردم برای به دست آوردن جدید شناسنامه و لوایح منع گی تبدیل درمانی برای افراد زیر سن قانونی. مجلس سنا با تصویب لوایح شبیه به این و “ویرجینیا ارزش عمل” در سال های اخیر اما جمهوری خواه به رهبری خانه برگزار شد تا قانون.

پس از 2019 دموکراتیک رفت و برگشت در ویرجینیا و هدفمند لابی تلاش کمپین حقوق بشر هر دو مجلس مجلس قانونگذاری ویرجینیا به طور فزاینده ای شروع به گذراندن لوایح علاقه گی و فراجنسیتی حمایت.

“قانون جدید را به ارمغان خواهد آورد ویرجینیا به قرن 21 و به ترازی با ویرجینیا رای دهندگان توسط نوسازی و گسترش موجود حقوق بشر” HRC گفت: در بیانیه ای پس از خانه گذشت “ویرجینیا ارزش عمل می کنند.”

اما بسیاری از رهبران مذهبی و ترس از این که این عبارت در این مجموعه از جدید حمایت همجنسگرا و تراجنسیتی مردم آسیب خواهد خود را آزادی.

“این لوایح به دنبال تضعیف تاریخی ما و اعتقادات ارتدوکس به نام حمایت از حقوق بشر گفت:” براندون Pickett, دانشیار مدیر کنوانسیون باپتیست جنوبی از ویرجینیا است. “واقعا آن را در مورد حقوق بشر اما عمده تشدید و حمله به حقوق ما به عنوان یک مردم و یک تهدید عمده برای آزادی دین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im