ویروسی ‘شرارت’: ما ترس چین خواهد بهره برداری اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر وجود پوشش

چین می تواند به دست آوردن نفوذ استراتژیک در غرب اقتصاد مبتلا به بیماری همه گیر کوروناویروس ایالات متحده مقامات و کارشناسان ترس با وجود خشم که سرایت گسترش با توجه به پکن دورویی.

“ما در آن لحظه که زن در می یابد که او شوهر پولدار تا به حال امر آن است که اگر او طلاق او و بچه ها او را در حال رفتن به زندگی در یک آپارتمان و رانندگی 30 ساله و بنابراین او تصمیم می گیرد به ماندن با او” یک مقام ارشد آمریکایی گفت: واشنگتن آزما.

“جهان دیده است عاشقانه از چین قبل از در حال حاضر,” رسمی اضافه شده است. “و من فکر می کنم که عاشقانه است جای خود را به روشنی حس چینی شرارت اما به همان اندازه همراه با به رسمیت شناختن وابستگی است.”

مقامات ایالات متحده از ترس چین ادامه خواهد داد به گسترش آن کمربند و جاده ابتکار عمل به دست آوردن اقتصادی و نفوذ سیاسی در سراسر جهان است.

“به حدی است که چینی ها می تواند نشان می دهد تا به کشورهایی که نیاز به کسانی که همه چیز و ارائه آن چیزهایی سپس آره من فکر می کنم آنها در حال رفتن به پیدا کردن مقدار زیادی از نیاز” موسسه هادسون را غارت Spalding بازنشسته نیروی هوایی به طور کلی کمک کرد که هنر و صنعت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی امنیت ملی گفت: واشنگتن آزما. “پول در واقع باعث می شود آن را آسان برای این کشورها برای فراموش کردن و این تنها راه آن است.”

“ما واقعا اساسی بحران های آینده در اروپا و ایالات متحده” ارشد آمریکایی که مجاز به صحبت علنی گفت: واشنگتن آزما. “من فکر می کنم که در یک سال یا دو سال چین را ساخته اند, کون گام در شرایط و موقعیت خود را در سیستم مالی و مالکیت در زنجیره تامین مواضع کلیدی در فن آوری. و همراه با آن شما خواهد شد به طور فزاینده ای نگران غرب است.”

شدید دیپلماتیک اختلاف بیش از ریشه های کروناویروس مطرح پرده در جغرافیای سیاسی shadowboxing در حال حاضر در جریان است. ارشد چینی گفته است که ارتش ایالات متحده به ارمغان آورد این ویروس به ووهان, که در آن شیوع نشات گرفته باعث تهمت به نام تجاری به بیماری های عفونی “چینی virus.” وزیر امور خارجه مایک Pompeo بر عموم است که چین در معرض شرکای آن به ویروس اما گسترده اجتماعی فاصله تاکتیک در غرب می تواند به اندازه کافی اقتصادی آسیب است که چین کمونیست مقامات می تواند دولت های غربی و شرکت های سری ارائه می دهد که آنها نمی تواند رد.

برخی ناظران ایالات متحده-چین ارتباط احتیاط آن است که بیش از حد به زودی برای پیش بینی جهان چگونه نگاه خواهد کرد و پس از همه گیر را برطرف می کند اما این شانس را از چین به دست آوردن زمین در غرب رشد دیگر بحران بهداشت و همچنان ادامه دارد.

“جالب اینجاست که به نظر می رسد کشورهای غربی’ unpreparedness و سردرگمی در مقابله با ویروس بیشتر بزرگنمایی” یک مقام رسمی گفت: واشنگتن آزما به شرط ناشناس ماندن. “شما می توانید ببینید چه اتفاق افتاده در ایتالیا — هیچ کشور می تواند کمک به آنها را به جز چین. آن است که بسیار عجیب و غریب می گویند که در این بیماری همه گیر عصر جهان به نظر می رسد بیشتر وابسته به چین است.”

Pompeo تلاش کرده است برای برطرف کردن این ادراک با شعار $499 میلیون نفر از کمک های خارجی توزیع شده در طول بحران از جمله $225 میلیون دلار پرده برداری کرد روز سه شنبه حتی به عنوان برگ برنده محدود صادرات آمریکا ساخته شده است ماسک به کشورهای دیگر است.

“تمرکز ما خواهد بود بر حفظ بحرانی اقلام پزشکی در ایالات متحده تا زمانی که تقاضای ملاقات کرده است در اینجا” Pompeo به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. “اما ایالات متحده همچنان ادامه دارد و حتی به عنوان ما صحبت می کنند به ارائه با کیفیت بالا و شفاف و معنی دار کمک به شرکای ما در سراسر جهان است.”

و چین را به تصویر گرفته شده از یک ضربه در میان گزارش که پکن به فروش می رسد تجهیزات پزشکی به ایتالیا که ایتالیایی ها در حال اهدا به چین که coronavirus اول پدید آمده است. این نوع تصمیمات می تواند ایجاد یک واکنش در برابر حزب کمونیست چین.

“وجود خواهد داشت و این ترکیب از یک افزایش قابل توجهی در چینی مالکیت و زنجیره تامین, حضور, اما همچنین یک افزایش قابل توجهی در تنفر نسبت به چین” ارشد ایالات متحده گفت. “پس در واقع مردم انجام خواهد شد خیلی بیشتر چیزهایی که با و برای چینی ها اما شهوت و میل آن را حتی کمتر از آنها امروز.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im