خشونت در دهلی نو در تلاش برای عقب نشینی جنبش اعتراضی می گوید: شاخص بهای مصرف کننده و سرزنش آر اس اس-بی جی پی ‘شنیدها’

violence, delhi caaخشونت است که در جریان برای دو روز گذشته را ترک کرده است مناطق شرق دهلی نو تحت مجازی shutdown. (رویترز)

حزب کمونیست هند (CPI) سرزنش کرده BJP-RSS ترکیب برای خشونت در شمال شرق دهلی است که ادعا سون زندگی می کند.

خشونت است که در جریان برای دو روز گذشته را ترک کرده است مناطق شرق دهلی نو تحت مجازی shutdown.

اخبار مرتبط

دبیرخانه ملی شاخص تورم مصرف کننده بیان “اندوه عمیق و نگرانی” بیش از تلفات و گفت که ضد کا معترضان با برگزاری تظاهرات مسالمت آمیز در Jaffrabad, Maujpur و Bhajanpura مناطق شمال شرقی دهلی نو است.

“RSS-BJP شنیدها که می خواستم به عقب نشینی جنبش اعتراضی اجازه دهید شل خشونت و حتی سعی کردم به آن را جمعی از رنگ با حمله به معترضان و جامعه اقلیت مردم در این مناطق است. همه این اتفاق می افتد زمانی که ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد و سپس برنامه ریزی شده به زمین در دهلی نو” یک بیانیه از حزب گفت.

برگزاری RSS-BJP رهبران از جمله وزرا و نمایندگان مجلس و حتی رئیس وزرای مسئول حزب گفت: اوضاع در پایتخت ملی ایجاد شد “شنیع و سخنان تحریک آمیز”.

“ضد اقلیت مبارزات انتخاباتی آغاز شده است که در آستانه دهلی نظر سنجی هنوز هم ادامه دارد. بنابراین حزب نگه کسانی که آر اس اس-BJP رهبران تنها مسئول تلفات جانی در پی جلو گیری از نفرت و عدم تحمل و خشونت” در بیانیه ای گفت:.

“حزب خواسته های بی طرفانه قضایی اعتراض به قسمت و نمونه مجازات برای همه کسانی که مجرم به طور مستقیم و غیر مستقیم” به آن اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>