قدیمی, بنگلور, بی انتها, کلاس

همه می دانند که نام بنگلور می آید از ‘benda-kaluru’ (پخته, لوبیا) که در آن استفاده می شود ایجاد کرد و سپس یک بازنشستگان’ شهر که در حال حاضر از آن است که هرج و مرج شهر شناخته شده برای شرکت های فن آوری تماس مراکز وحشتناک خودرو رانندگان از کابوس ترافیک snarls وسیع پارک ها و ناپدید شدن دریاچه ها و بالا افزایش آپارتمان ها و مراکز.

“اما وجود دارد بیشتر به بنگلور. وجود سابقه است که برخی می گویند تاریخ به هزار سال” گفت: Sushil Mehra یک تاجر است که نویسنده کتاب ‘یک نگاه اجمالی از بنگلور’. این کتاب به تازگی منتشر شده.

Mehra که دارای یک مجموعه بزرگ از کارت پستال و postmarks که او به دست آورد و از منابع مختلف استفاده کرده و آنها را به یک کتاب. کتاب منظمی طراحی شده است عکس, پول نقد, یادداشت, بروشور تبلیغاتی, اول, روز, را پوشش می دهد کارت پستال رسید و تبلیغات راه آهن بلیط, جعبه و بیشتر کنجکاو نوشته است.

“زمان پرواز و با آن خاطرات محو به هوا نازک و گرد و خاکی کپک زده archives yesteryears. اما گذشته دارای درس های بسیاری از. این خود طعم” گفت: Mehra.

صحبت کردن در مورد این که چرا به این کتاب Mehra گفت: “این کتاب میز قهوه قطاری نوستالژی از بنگلور به عنوان آن استفاده می شود به چند دهه پیش است. از یک روستایی و منظم جنوب رژه (در حال حاضر میلی گرم جاده) به ‘Attara Kacheri’ (در حال حاضر کارناتاکا بالا ساختمان دادگاه) به راج بریتانیا را در اردوگاه های قدیمی تصاویری از این شهر بزرگ لرزش با پیچیدگی ساده و بی کلاس است آنچه که من می خواستم را به تصرف خود.”

بنگلور اتحادش را تغییر بسیار او در ادامه گفت: “یک قیمت پرداخت می شود برای پیشرفت. و خیلی از شخصیت رفته است. اما روح بزرگ شهر باقی مانده است.”

“وجود دارد یک مهاجم مزه برای موفقیت اما در عین حال ما نمی توانیم چشم پوشی از سحر و جادو از گذشته است. آن می تواند الهام بخش ما را به سمت بازآفرینی از دست جلال و یادگیری برخی از درس های مهم در مورد حفاظت از محیط زیست. گذشته را نمی توان مجاز به هلاک. آن است که این فلسفه است که الهام گرفته از این پست مجموعه کارت. من اعتماد از آن خواهد شد یک هدیه ارزشمند برای این شهرستان به عنوان محبوب ترین آثار تاریخی باغ شهر به صورت زنده در تمام جذابیت,” او توضیح داد.

صحبت کردن در مورد کتاب شهر شناخته شده در مورخ Suresh Moona گفت: “هند حدود 160 دائمی تصویری ارسال علائم. کارناتاکا به تنهایی صادر کرده است بیش از 36 است که بیش از هر دولت دیگر. این قطاری از تمام شکوه گذشته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im