Vijay Mallya ‘نا امید’ اما می گوید همچنان به مبارزه در برابر استرداد به هند پس از از دست دادن درخواست تجدید نظر دادگاه

من بارها و بارها ارائه شده به بازپرداخت بانک ها در کامل اما متاسفانه فایده ای نداشت Mallya گفت.

بحرانزده مشروب بارون Vijay Mallya که خود را از دست داده UK دادگاه عالی درخواست تجدید نظر در برابر استرداد به منظور به هند گفته است که او “نا امید” با حکم اما همچنان به دنبال راه حل های حقوقی به عنوان توصیه شده توسط تیم حقوقی خود را.

64 ساله سابق Kingfisher Airlines رئیس تصریح کرد که او بارها و بارها ارائه شده به پرداخت هندی, بانک ها وام میزان بدهی های خود را در حال حاضر از بین رفته هواپیمایی, یک پیشنهاد است که بانک ها را رد کرده اند.
من به طور طبیعی نا امید با تصمیم دادگاه. من ادامه خواهد داد به دنبال بیشتر راه حل های حقوقی به عنوان توصیه من وکلا Mallya گفت: در بیانیه ای که دوشنبه شب.

اخبار مرتبط

من بارها و بارها ارائه شده به بازپرداخت بانک ها در کامل اما متاسفانه فایده ای نداشت, او گفت:. اخراج از درخواست تجدید نظر این هفته به معنی Mallya تا 14 روز برای درخواست مجوز به درخواست تجدید نظر به حکم دادگاه عالی بریتانیا.
به عنوان او در حال حاضر نشان داد قصد خود را به بیشتر به دنبال اقدامات قانونی انگلستان, دفتر خانه خواهد منتظر نتیجه درخواست تجدید نظر که قبل از آن می تواند به طور رسمی تایید حکم دادگاه برای Mallya به تحویل به هند است.

تاجر شده است که بر اساس در انگلستان از ماه مارس 2016 باقی می ماند و به قید وثیقه پس از دستگیری او در یک استرداد حکم اعدام توسط اسکاتلندیارد در مارس 2017, همچنین ابراز ناامیدی خود را با رسانه ها روایت که نقل قول 9,000 تومان کرور روپیه به عنوان مبلغ بدهکار در تقلب و پولشویی مورد آورده شده توسط اداره مرکزی تحقیقات (CBI) و اجرای مدیریت (ED) در برابر او.

من هم نا امید با رسانه ها روایت که می گوید من باید در صورت آزمایشی در هند برای تقلب در 9,000 تومان کرور. لطفا توجه داشته باشید که اتهامات علیه من و دیگران به طور خاص و تنها مربوط به سه تراشه ها جای دادند از استقراض از IDBI بانک در مجموع 900 تومان کرور در سال 2009.

این وام بود گیرند همراه با وام از بانک های دیگر در کارشناسی ارشد بدهی توزیع مجدد توافق سال 2010. پس از DRT (بازیابی بدهی دادگاه) سفارش به صورت پرداخت در حدود 5,000 تومان کرور روپیه از راه اصلی و 1,200 تومان کرور روپیه از طریق unapplied بهره گیری مجموع 6,200 تومان کرور بانک ها در حال حاضر بهبود نقدی مبلغ 2,500 تومان کرور است که 50 درصد از مقدار اصلی او ادعا کرد.

Mallya اشاره به پاراگراف های موجود در دادگاه عالی حکم صادره با عدالت خداوند Stephen ایروین و عدالت الیزابت Laing دو عضو نیمکت در دادگاه سلطنتی عدالت در لندن بیش از درخواست تجدید نظر است که اشاره به این مقدار خاص.

قضاوت اشاره می کند که بین آوریل و نوامبر 2009 پنج بانک بانک دولتی هند (SBI) بانک مرکزی هند با بانک مرکزی Baroda ایران بانک مرکزی هند (UBI) و ایالات بانک تجاری (UCO) تمدید وام به Kingfisher Airlines (KFA) جمعا 1,250 تومان کرور روپیه ترک کمبود 750 تومان کرور روپیه از نظر تزریق 2,000 تومان کرور.

این KFA سپس با نزدیک شدن اضافی بانک بانک توسعه صنعتی هند (IDBI) به را تشکیل می دهند که کمبود. درخواست دولت, دولت هند (GoI) به دنبال استرداد تجدیدنظرخواه (Mallya) در رابطه با این وام. گفته شده است که این وام به دست آمده با استفاده از یک توطئه برای فریب دادن و با استفاده از جعلی و نادرست است; در ادامه گفت که تجدیدنظرخواه درگیر در پول شویی برخی از درآمد حاصل از وام قضاوت متحده است.

در حکم صادره روز دوشنبه دادگاه عالی قضات تایید دسامبر 2018 استرداد منظور از وست دادستانی دادگاه در لندن و پذیرفته شده است که یک مورد prima facie هر دو از ارائه اطلاعات نادرست و توطئه و نتیجه نیز وجود دارد یک مورد prima facie پول شویی.

Mallya تیم حقوقی ادعا کرده است که این وام به صورت پیش فرض توسط KFA شد و در نتیجه از مسائل گسترده تر در مواجه با صنعت حمل و نقل هوایی در آن زمان است. اما تاج دادستان خدمات (CPS) با این استدلال از طرف مقامات هند موفق به ایجاد یک طرح از نادرستی علیه تاجر و شرکت در توطئه بانکداران.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de