بینندگان بود به شدت پایین برای ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در بسیاری از شبکه های تلویزیونی – به جز Fox News Channel.

نیلسن شرکت تخمین زده است که 37.2 میلیون نفر تماشا تهمت سخنرانی زنده در سراسر 12 شبکه های تلویزیونی سه شنبه شب. که از 46.8 میلیون نفر را دیدم که سخنرانی خود در سال گذشته و کوچکترین مخاطبان خود را برای ریاست جمهوری است.

فاکس نیوز تا به حال تا کنون بزرگترین مخاطبان برای یک سخنرانی که به طور گسترده ای به عنوان یک ضربه به رئیس جمهور دوباره انتخابات. نیلسن گفت: 11.6 میلیون نفر تماشا روباه تا 2 درصد از سال گذشته دولت از اتحادیه.

اما وجود دارد بزرگ بینندگان بلغزد برای شبکه های دیگر – 41 درصد از سال گذشته در MSNBC, 33 درصد در NBC و 30 درصد هر کدام در CBS و ABC, نیلسن گفت. ان بی سی در مجموع 4.8 میلیون در آمد دوم به فاکس نیوز.

دولت از اتحادیه بینندگان تمایل به سقوط دیگر یک رئیس جمهور است که در دفتر; باراک اوباما در گذشته چنین نشانی در سال 2016 به حال 31 میلیون. اما 37.7 میلیون که به تماشای اوباما در طول انتخابات مجدد در سال 2020 کمی در صدر مغلوب ساختن پیشی جستن در همان نقطه خود را در انتخابات ریاست جمهوری نیلسن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی