مشاهده: trump’s طالبان معامله بد است برای هند

تنها چند ساعت پس از پایان یک هفته کاهش خشونت که بسیار مهم بود برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توافق صلح در افغانستان طالبان زده دوباره: روز دوشنبه آنها به کشته شدن سه نفر و مجروح شدن حدود ده در یک مسابقه فوتبال برگزار گردید.

این سرگیری خشونت ها خواهد شد جای تعجب نیست هر کسی در واقع سرمایه گذاری در صلح برای این کشور مشکل است.

نقطه از طالبان معامله شد هرگز صلح است. آن را امتحان کنید و پوشش رسوا خروج برای ما رانده شده توسط یک انتخابات محدود رئیس جمهور احساس می کند که هیچ مسئولیتی نسبت به آن کشور یا به گسترده تر منطقه است.

 

دیده می شود از جنوب آسیا هر نقطه ما می دانیم در مورد توافق یک امتیازی با مغلوب ساختن پیشی جستن به طالبان است. مهمتر از همه آن را کامل در دراز مدت تلاش آمریکا برای delegitimise دولت منتخب در کابل و توسط فرمت, قانون اساسی افغانستان. افغانستان رئیس جمهور است که در حال حاضر baulking در انتشار 5,000 طالبان زندانیان قبل از داخل افغانستان مذاکرات می تواند شروع یک ماده است که خود دولت تایید نشده است.

اعتبار طالبان

به خصوص یکی از انقباض غیر ارادی ماهیچه شایسته جنبه: توافق اشاره به طالبان در سراسر به عنوان امارت اسلامی افغانستان است که به رسمیت شناخته شده توسط ایالات متحده آمریکا به عنوان یک دولت و شناخته شده است به عنوان طالبان.

این سنگین نامگذاری تایید طالبان ادعا می شود دولت معادل یکی در کابل و نه فقط یکی به رسمیت شناخته شده در حال حاضر توسط ما. زمانی که خواندن همراه با بخش دوم از این توافق که متصل به ما نیست دخالت در (افغانستان) امور داخلی این نکته واضح است: طالبان علاقه مند است در صلح اما در تضمین این که برای حمایت از رقبای خود ممنوع است و مسیر خود را به کابل پاک است.

همه که ما به طور موثر بدست در بازگشت طالبان اطمینان است که آن را نمی خواهد اجازه می دهد از خاک افغانستان را در برابر آمریکا و متحدان آن است. درست است که ما تحت مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است نگران کننده تمایل به اعتماد خطیر اطمینان از autocrats; اما آن آشکار ایمان و اعتقاد به وعده های ساخته شده توسط یک قاتل مذهبی در جنبش است و حتی مسخره تر. به خصوص که طالبان ساخته شده همان وعده به یک دستیار وزیر امور خارجه در مورد اسامه بن لادن در حالی که او در این کشور توطئه 9/11.

هیچ کس در منطقه خوشحال است با این توافقنامه به جز طالبان و حامیان در پاکستان.

هند به طور مداوم برگزار می شود که دولت مشروع در افغانستان باید اساسی لنگر از هر گونه طرح صلح. عادی افغان, جای تعجب نیست, زمانی برای صلح اما آنها همه حساب عمیقا تردید در مورد چگونه این معامله را دریافت آنها وجود دارد.

شجاع فعالان شبکه زنان افغان نگران هستند که در داخل افغانستان مذاکرات را بدون نمایندگی کافی از زنان کشور که بعد از همه بیشتر به از دست دادن از بازگشت به حکومت طالبان.

اما ارتش پاکستان استقرار است نه پنهان کردن آن glee. یک ژنرال بازنشسته در توئیتر خود نوشت: پیروزی بزرگ برای طالبان به عنوان تاریخی توافق امضا مجبور آمریکایی ها به مذاکره یک توافق از موقعیت برابری. شکست هند است.

پاکستان ارتش طالبان را بزرگترین حامی, مشتاق به نصب مجدد دوستانه رژیم اسلامی در کابل و آن را به درستی تخمین زده می شود که پس از رها مغلوب ساختن پیشی جستن دولت افغانستان را به شدت کاهش قدرت چانه زنی در هر داخل افغانستان مذاکرات صلح. یک معامله با طالبان که نتواند همچنین شامل حامیان آن در پاکستان نظامی بی معنی است.

هند و در عین حال نمی خواهد این معامله را به عنوان یک امتیاز مثبت برای صلح منطقه ای و یا رابطه آن با ما. آن را می آید به سختی به یک هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر هند ساخته شده است که آن را به شدت روشن است که مشترک استراتژیک نگرانی تنها چیزی که نگه داشتن کشورها با هم.

دهلی نو به یاد می آورد که هند نه بر روی کاغذ یک متحد آمریکا. در این رابطه تشدید تروریسم هدف قرار دادن هند به عنوان اتفاق افتاد آخرین باری که ما خارج از منطقه نمی خواهد حتی یک تخلف از مغلوب ساختن پیشی جستن توافق.

یکی ممکن است نتیجه: بیش از زمان دولت در دهلی نو است که قاطعانه به دنبال حفظ روابط خود با افغانستان در درجه اول سیاسی ممکن است به همکاری های امنیتی. هیچ کس نمی داند که در آن است که منجر می شود.

ترک افغانستان

غیر مسئولانه امتیازات ساخته شده توسط ما در این توافق به احتمال زیاد مختل جنوب آسیا برای سال آینده و به خطر انداختن روابط خود با هند رفتن به جلو.

اما از همه بدتر این معامله را رها کسانی که در افغانستان که زیر سایه جنگ, تلاش برای توسعه, برای اولین بار, موسسات که کار را برای همه افغانها. هیچ مقدار از sanctimony در مورد پایان دادن به امریکا طولانی ترین جنگ باید مبهم خطر و بی اخلاقی از این نوع خروج.

(Mihir Sharma است بلومبرگ نظر مقاله نویس.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>