همانطور که دیدیم در دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری در نیوهمپشایر سریع اجماع شکل گرفته در پوشش رسانه ای از بحث در نوادا است. الیزابت وارن برنده و مایکل بلومبرگ ساخت اولین بحث ظاهر از دست داده است.

هر کس آمد آماده حمله به سابق سه دوره نیویورک شهرستان, شهردار, که به فلک کشیده به دوم یا سوم در نظر سنجی های ملی در حالی که هزینه های بی سابقه نرخ های مبادله ای در کشورهای که در آن کاندیداهای دیگر یا باید مبارزه کرد و نه در همه و یا فقط شروع. او بی تجربگی در بحث در این سطح آشکار بود.

بسیاری از حملات (در توقف-و-frisk پلیس در گزارش می دهد که او گفت: بد همه چیز در مورد زنان, در مورد های قبلی خود را برای حمایت و از جمهوری خواهان و بیشتر) باید آسان است برای پیش بینی است. در عین حال او به سادگی نمی قوی ارائه پاسخ. خبر خوب برای او این است که او نه رقابت در هر مقدماتی تا مارس 3, بنابراین او تا به مقدار زیادی از زمان برای بهبود و اگر بد مطبوعات از این رویداد باعث کندی حرکت خود را.

وارن شکست خورده بود را برداشت و در سال های اخیر بحث و سوم-پایان محل در آیووا و ضعیف چهارم در نیوهمپشایر قرار داده و او را در مبارزات انتخاباتی دچار مشکل جدی است. او در بهترین حالت خود در لاس وگاس با وجود برخی از مشکلات صوت از های اخیر سرد است. علاوه بر او حمله بلومبرگ او نیز رفت و پس از جو بایدن پیت Buttigieg و ctq به طور موثر.

دیگران در این مرحله احتمالا نمی خواهید برای دریافت سرفصل از این بحث و چگونه آنها در نظر گرفته خواهد شد و به احتمال زیاد بستگی دارد که در حال انجام قضاوت است. بایدن آموخته است برای نشان دادن انرژی توسط فریاد در همه زمان ها (به عنوان برنی ساندرز انجام داده برای دو انتخابات ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی در حال حاضر). کسانی که مانند سابق معاون رئیس جمهور, اما چه کسی نگران است که او تا به حال از دست رفته یک گام بودند و احتمالا راضی با او لاس وگاس عملکرد.

عقب و جلو میان نامزدها

Buttigieg صرف مقدار زیادی از زمان حمله به بلومبرگ ، ساندرز و Klobuchar در نهایت درگیر شدن در عقب و جلو حیاط مدرسه طعنه با سناتور ایالت مینه سوتا. دوباره که آیا او به نظر می رسد مانند یک تازه جایگزین و یا از پیش برنامه ریزی شده ‘know-it-all’ احتمالا بستگی به برداشت تشکیل شده قبل از بحث است. Klobuchar دارای یک زرادخانه از موثر بحث مانور; این بار با دیگران نیز آوردن مقدار زیادی از انرژی او ایستاده بود خیلی کمتر از او در نیوهمپشایر.

همانطور که برای ساندرز? او برخی از عکس های به خصوص از Buttigieg و بلومبرگ که zinged او برای اینکه یک میلیونر با سه خانه. من مطمئن هستم که سناتور ورمونت حامیان فکر او آن را به کار گرفته اما من شک دارم او ساخته شده است هر گونه طرفداران جدید.

من تو را دیدم بسیاری از صاحب نظران با فرض این که همه از این کار به ساندرز’ مزیت: او را پیشرو در سطح ملی و نوادا, نظر سنجی, و تا زمانی که او فرار کرده و بدون آسیب است که باید خوب باشد برای او. ما نمی خواهد می دانم که چگونه آن را بازی می کند تا نوادا قفقاز در شنبه کارولینای جنوبی اولیه در فوریه 28 و خود را در جمع آوری کمک های مردمی بیش از این کشش.(وارن اردوگاه شد و در حال حاضر لاف زدن در مورد او فوری تزریق پول نقد به عنوان بحث بود.)

بهترین بحث نشده است ؟

یک نقطه من فکر می کنم برخی از آنها مشرف: این بحث که در آن حاشیه نامزد بودند از مطالعه حذف از مرحله. فقط نگه داشتن خود موظف است برای کمک به نه تنها وارن بود که در زدن دست داده اما همچنین Buttigieg و Klobuchar که هنوز کمی شناخته شده به بسیاری از دموکرات ها در سراسر کشور.

به یاد داشته باشید: بسیاری از دموکرات ها هنوز هم خود را برای اولین بار به نظر می رسد در این نامزدها. بایدن و ساندرز شناخته شده بودند به کمپین بلومبرگ ساخته شده خود را به خوبی شناخته شده وجود خود را در اواخر ورود به مسابقه.

ما نمی خواهد می دانم که تا شنبه شب چه اثر هر یک از این اتحاد دموکرات در caucusing در نوادا بسیاری از آنها در حال حاضر رای گیری زود است. اما ما دیده ایم بحث حرکت آرا در کوتاه مدت قبل از آن می تواند دوباره اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im