قربانی نیویورک هانوکا سلاح سرد می میرد سه ماه پس از کارد بزرگ و سنگین حمله

نیویورک مردی بود که به شدت مجروح و در طول یک حمله در یک خاخام خانه در اواخر سال گذشته در برابر صدمات است.

Josef نویمان, 72, یکی از تعداد انگشت شماری از قربانیان که گفته می شود مورد حمله قرار گرفتن توماس, 37, زمانی که دومی گفت: به شکسته به خانه از حاخام حییم juan manuel alvarado دارای حق اعمال یک کارد بزرگ و سنگین و در حالی که گروه جشن هفتمین شب از هانوکا در ماه دسامبر. نویمان بود که چاقو چندین بار در این قتل عام در اثر عوارض مربوط به صدمات روز یکشنبه با توجه به سی ان ان.

پس از حمله دادستان فدرال در زمینه جرم و جنایت نفرت علیه توماس پس از او در مجلات حاوی دیدگاه ضد سامی و مراجع به آدولف هیتلر کشف شد. اشاره به “نازی فرهنگ” نیز گنجانده شده است و توماس نوشت: یک سوال پرسیدن که چرا مردم “سوگواری برای یهودی ستیزی که سامی نسل کشی است.”

توماس خانواده پس ادعا کرد که او رنج می برد از بیماری های روانی و در یک زمان در بیمارستان بستری است.

این حادثه در میان یک رشته از ضد سامی حملات در نیویورک و نیوجرسی در اواخر سال گذشته. هفته قبل از آن شش نفر کشته شدند در یک محله یهودی در نیوجرسی توسط دو بورس یکی از آنها نوشته شده بود یک ضد سامی مانیفست قبل از حمله. افراد مسلح کشته شدند در ضربات با پلیس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>