معاون مناظره ریاست جمهوری برگزار خواهد شد و با مخاطبان زنده در دانشگاه یوتا با وجود افزایش coronavirus موارد اتفاق می افتد در کشور است.

سازمان در شهر سالت لیک شده اند هماهنگی با کارشناسان سلامت و مقامات محلی برای برگزاری این رویداد برنامه ریزی شده برای اکتبر. 7 با بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی در نظر داشته باشید. مخاطب است که به طور معمول در حدود 900 مردم در حال حاضر انتظار می رود به کمتر از 200 مقامات گفت.

در Salt Lake City, تجمع بیش از 20 نفر مجاز اگر سازمان می تواند به ایجاد یک 6 پا فاصله بین خانواده قرار گرفتند. رسانه سپاه نیز محدود به حدود 250 نفر و مستقر در یک تهویه چادر در خارج از محل در دانشگاه.

معاون ریاست جمهوری بحث خواهد شد سازمان یافته حزبی کمیسیون در بحث ریاست جمهوری است که از کنار هم قرار دادن تمام انتخابات و بحث از سال 1988. بحث این است انتظار می رود به ویژگی های معاون رئیس جمهور مایک پنس و نه هنوز اعلام کرد همسر در حال اجرا از presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن.

این کمیسیون معتقد است جمع آوری می تواند انجام شود در یک شیوه ای امن و اضافه خواهد شد به “خوب تنش” در اتاق.

“ما آن را به عنوان بخشی از آموزشی ما تابع” co-صندلی فرانک Fahrenkopf جونیور گفت: آسوشیتد پرس. “ایمنی است که به شماره 1 موضوع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de