بنیانگذار مدیر Bharatheeya Vichara Kendram در زمان خود آخرین نفس در 12.10 هستم در حالی که تحت درمان آیورودا در Ottappalam در کرالا palakkad, با توجه به منابع. (تصویر: توییتر)

P Parameswaran یکی از ارشد ترین ‘pracharaks’ از Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) سابق و رهبر سابق Bharatiya جانا Sangh گذشت در ساعات اولیه روز شنبه, Sangh Parivar منابع گفت. او 91. بنیانگذار مدیر Bharatheeya Vichara Kendram در زمان خود آخرین نفس در 12.10 هستم در حالی که تحت درمان آیورودا در Ottappalam در کرالا palakkad, با توجه به منابع. Parameswaran که تا به حال کار کرده با رهبران مانند Deendayal Upadhyaya, اتل بیهاری واجپایی و L K Advani در طول جانا Sangh روز مفتخر Padma Vibhushan این کشور دومین غیرنظامی جایزه در سال 2018 و Padma شری در سال 2004.

از روی علاقه به عنوان Parameswar جی توسط Sangh Parivar و Bharatiya Janata Party رهبران Parameswaran بود پرکار نویسنده و شاعر و محقق و به طور گسترده ای مورد احترام RSS ایدئولوگ. او Bharatiya جانا Sangh منشی (1967-1971) و معاون رئیس جمهور (1971-1977) و همچنین به عنوان مدیر Deendayal موسسه تحقیقات (1977-1982), New Delhi. متولد سال 1927 در Muhamma, Alappuzha منطقه او پیوست آر اس اس خود را در طول روز دانش آموز. بدن خود را خواهد بود به ارمغان آورد RSS ستاد در کوچی در صبح روز یکشنبه برای مردم به پرداخت آخرین آنها احترام می گذارد.

اخبار مرتبط

هولوکاست برگزار خواهد شد در Muhamma در شب, منابع گفت. در طول روز از اورژانس او استقبال دستگیری به عنوان بخشی از هند Satyagraha در برابر آن و حبس برای 16 ماه. Bharatheeya Vichara Kendram تاسیس شد Parameswaran در سال 1982 “برای ترویج افکار ناسیونالیستی در میان Keralites”.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im