سوریه دیکتاتور بشار اسد است که اجازه می دهد یک “فاجعه” شیوع کروناویروس به چرک با توجه به وابستگی خود را بر روی زده ایران را به نفع خود طولانی مدت جنگ داخلی با توجه به محلی گزارش و ناظران بین المللی.

“این بسیار مرموز” MedGlobal بنیانگذار Zaher Sahloul گفت: واشنگتن آزما. “اگر این بیماری همه گیر در سوریه را فاجعه بار خواهد بود به خصوص در شمال غربی است.”

Sahloul آمریکا مبتنی بر دکتر که سازمان فراهم می کند کمک به غیر نظامیان آسیب دیده از جنگ گفت که برجسته سوریه دکتر نشان داد یک مورد تاييد شده بود در عمده دمشق بیمارستان و سپس recanted پس از بازداشت توسط رژیم. این MedGlobal بنیانگذار فکر می کند می تواند وجود داشته باشد 2,400 coronavirus موارد است که در حال حاضر توسط رژیم است.

“تفکر خود را درون رژیم است که اگر آنها داوطلب این اطلاعات پس از آن که آنها را تحت فشار بیشتری از حامیان” او گفت:. “وجود دارد که تمام این الگو در سوریه از پوشش تا این مسائل یا به تاخیر انداختن این اطلاعات تا زمانی که آن را از کنترل خارج می شود.”

حکومت اسد را حفظ می کند که این کشور هیچ coronavirus موارد اما مقامات در پاکستان می گویند که در برخی از موارد تایید شده در کشور خود سرچشمه در سوریه است. برخی از تحلیلگران بر این باورند که نیروهای ایرانی انجام داده اند ویروس به سوریه به تهران ارائه رژیم با نیروهای زمینی و حتی به عنوان مقامات آمریکایی بر این باورند که ایران نظامی است که مانع یکی از بدترین شیوع کروناویروس در جهان است.

“ایران نشسته در وسط تئاتر بنابراین توانایی خود را برای عبور که عفونت به کشورهای دیگر بسیار نگران کننده است” دریایی سپاه ژنرال کنت مکنزی فرمانده فرماندهی مرکزی ایالات متحده گفت: کمیته نیروهای مسلح سنا در این هفته است. “من می گویند آن را به برخی از اثر در ابزار نظامی.”

که نظامی ترافیک افزوده با گردشگری مذهبی به عنوان سوریه میزبان مقدس در شهرستانها در سراسر رژیم-خاک کنترل می شود. و خطر تشدید اسد تصمیم با حمایت نظامی برای حمله به بیمارستان ها در مبارزات انتخاباتی خود را به دست آوردن مجدد کنترل از کشور است.

“شما باید تمام مواد تشکیل دهنده از یک فاجعه بزرگ و چون دوباره از فروپاشی عمومی سیستم مراقبت های بهداشتی در سوریه” Zahloul گفت. “چرا شما انتظار می رود . . . یک دولت است که در بمباران بیمارستان ها و کشتن خود پزشکان می شود در واقع یک منبع معتبر از حفاظت از این بیماری همه گیر?”

رمان coronavirus که سرچشمه در چین در اواخر سال گذشته قبل از توسعه به جهانی همه گیر می تواند در خصوص تاثیر مخرب بر اردوگاه است که میلیون ها نفر از غیر نظامیان که فرار کرده اند به مبارزه با. وجود دارد 3.5. میلیون غیر نظامی در ادلب آخرین شورشی خاک در کشور است.

“با توجه به این واقعا وحشتناک شرایط من فکر می کنم این امر می تواند یک معجزه اگر این آواره سوری نیست قرارداد coronavirus” Aykan Erdemir سابق ترکیه در مجلس و تحلیلگر ارشد در بنیاد دفاع از دموکراسی گفت: واشنگتن آزما. “هر سه — به این معنی که رژیم سوریه و روسیه و نیروهای ایرانی — خود را ثابت کرده اند بی تفاوتی کامل به چنین انسانی نگرانی است.”

Zahloul برگزار شد به این امید که ایران ممکن است لذت بردن از برخی از عایق از این ویروس به عنوان مردم از جاهای دیگر در کشور و جلوگیری از سفر به یک منطقه جنگی.

“که ارائه خواهد شد نسبت به حفاظت آن استان,” او گفت:. “اما برای بقیه از سوریه به دلیل جریان از مسافران از ایران . . . که همچنین آن را بیشتر احتمال دارد برای این ویروس به گسترش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de