واتیکان شبکه های کامپیوتری, هک توسط چین: گزارش

چین هک واتیکان شبکه های رایانه ای در تلاش برای نزدیک نظارت بر گروه های مذهبی و “sinicise ادیان در چین” ثبت آینده امنیت سایبر شرکت مستقر در سامرویل, Massechusetts ادعا کرد در یک مطالعه است.

نفوذ آمد جلوتر از پیش بینی ماه سپتامبر سال 2020 تمدید نقطه عطفی 2018 چین-واتیکان قرارداد موقت یک معامله است که بنا به گزارش ها منجر به حزب کمونیست چین (CCP) به دست آوردن کنترل بیشتر و نظارت در سراسر کشور را در طول تاریخ مورد آزار و اذیت “زیرزمینی” جامعه کاتولیک.

طبقه بندی داده ها تا به حال گزارش شده است جمع آوری شده توسط RedDelta چینی حمایت دولت تهدید فعالیت گروه های ردیابی شده توسط Insikt ،

این به آنها بینش به مذاکره موقعیت مقدس پیش از این معامله را در ماه سپتامبر سال 2020 تمدید.

آن را نیز ارائه اطلاعات در مورد موضع واتیکان در هنگ کنگ دموکراسی در میان اعتراضات گسترده و اجرای اخیر از هنگ کنگ امنیت ملی قانون است.

چین اغلب شده متهم به انجام عملیات جاسوسی به منظور به دست آوردن اطلاعات حساس است. بسیاری از کشورها از جمله هند و آمریکا ابراز نگرانی که چینی نرم افزار جمع آوری اطلاعات خصوصی از کاربران و به اشتراک گذاری آن با دولت چین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>