Vasundhara Raje, پسر رفتن به قرنطینه پس از حضور خواننده Kanika Kapoor حزب

سابق راجستان وزیر Vasundhara Raje روز جمعه گفت که او و پسرش BJP MP Dushyant سینگ رفته اند به خود قرنطینه پس از حضور خواننده Kanika Kapoor ،

کاپور تبدیل شده است اولین بالیوود مشهور به تست مثبت برای coronavirus در هند و می گوید او را تحت کامل قرنطینه و مراقبت های پزشکی. وجود دارد گزارش می دهد که خواننده فرود در لکهنو از پادشاهی متحده, و بستری در بیمارستان شهرستان پس از او نشان داد نشانه هایی از آنفولانزا.

در بیانیه منتشر شده در Instagram به 41 ساله عروسک نوزاد خواننده گفته او توسعه علائم آنفولانزا در چهار روز گذشته.

Raje توییتی که او و Dushyant شد رفتن به انزوا.

“در حالی که در لکنو من با حضور یک شام با پسر من Dushyant و در قوانین خود. Kanika که متاسفانه آزمایش مثبت برای COVID-19 نیز یک مهمان. به عنوان یک ماده فراوان احتیاط پسر من و من بلافاصله خود قرنطینه و ما در حال گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم,” او گفت: در یک صدای جیر جیر.

Dushyant شد و در حال حاضر در حزب. او نیز رفت و به مجلس. در واکنش به اخبار Trinamool کنگره MP درک اوبراین گفت: در یک صدای جیر جیر “این دولت است و همه ما در معرض خطر است. PM می گوید خود منزوی خود, اما مجلس است. نشسته بودم کنار Dushyant روز دیگر به مدت 2.5 ساعت است. وجود دارد بیشتر به نمایندگان مجلس که خود در انزوا. این جلسه باید به تعویق افتاده.”

 

بعد اوبراین خود رفت و به خود شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im