گسترده California penal سیستم عدم فاصله اجتماعی زندانیان

زندان در کالیفرنیا هستند و نه مطابق با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را سفارش به فاصله اجتماعی زندانیان در حالی که آنها در بازداشت هستند و یا در حال انتقال به دادگاه و جلسات و قرار دادن آنها و دیگران در خطر ابتلا و گسترش coronavirus با توجه به بالا خارجه قضایی رسمی.

“من دریافت کرده اند هیچ تضمینی وجود ندارد که زندان در کالیفرنیا در حال تمرین های اجتماعی فاصله,” شورای قضایی کالیفرنیا رئیس دادگستری تنی Cantil-Sakauye گفت: این شورا در یک جلسه عمومی تلفن تماس بیش از آخر هفته. “من دریافت کرده اند هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها حمل و نقل زندانیان از زندان بر روی یک اتوبوس و سپس بر روی اموال ما و به برگزاری سلولهای اساس حرکت به دادگاه که آنها تمرین های اجتماعی فاصله نه من با اعتماد به نفس است که هنگامی که آنها حرکت می کند این زندانیان به مکان های ما در درون ما courthouses که ما هر فضا به عمل اجتماعی فاصله.”

Cantil-Sakauye نظارت بر سیاستگذاری بازوی سیستم دادگاه کالیفرنیا که بزرگترین در کشور با 1,800 قضات و قضات جابجایی 6 میلیون نفر در حالت نزدیک به 40 میلیون نفر.

پس Cantil-Sakauye نظرات این شورا در روز شنبه به اتفاق آرا مورد تایید اقدامات اضطراری به دیجیتال رسیدگی به یک اولویت برای زندانیان و همچنین به عنوان پسوند برای مقدماتی جلسات.

“بود که به محافظت از آنجا که شما نمی تواند عمل اجتماعی فاصله,” Cantil-Sakauye گفت. “و ما در معرض خطر نه تنها آلوده کردن دیگر عمومی و ایجاد بردار که به خیابان رفت و پس از آنها به دادگاه آمد — اما همچنین امکان آلوده کردن افراد در دادگاه است. و مردم در این دادگاه است که شما می دانید بسیاری از آنها اولین پاسخ دهندگان. آنها اجرای قانون است. آنها آتش نشانی.”

هیئت منصفه دادگاه قبلا به حالت تعلیق به مدت 60 روز.

“[ما] نیاز به قضات که سالم هستند و قادر به بر روی نیمکت,” او گفت:. “این هم یک خیابان برای محافظت از مردم است. آن را نیز … برای محافظت از زندانیان نیز هست.”

جمعه گذشته Newsom دیگر را امضا کرد که به شورای قضایی اجازه دسترسی به مجموعه ای از دستورالعمل های جدید برای, چگونه آن را ادامه دهید در طول بیماری همه گیر.

کالیفرنیا مقامات که نظارت دولت را زندان نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im