Kentucky State Police ثبت شماره پلاک از کسانی که با حضور در شخص کلیسا در عید پاک یکشنبه.

Maryville, کلیسای باپتیست میزبانی از یک سرویس به صورت 50 نمازگزاران در عید پاک یکشنبه در نقض لیبریا اندی Beshear اجرایی به منظور جلوگیری از تجمعات عمومی در طول coronavirus بیماری همه گیر. کشیش جک رابرتز رهبر کلیسای گفت: او بگویید که اعضای خود را به شکستن قانون و یا به دنبال آن است.

“همه به انجام آنچه آنها احساس راحت با” رابرتز گفت: Courier-Journal.

در پاسخ به این سرویس Beshear دستور پلیس ایالتی به ثبت پلاک از کسانی که حضور داشتند از خدمات بود و افسران جای اعلامیه در شیشه هر خودرو الزامی است که هر پرست را وارد کنید 14 روز در قرنطینه پس از حضور در این سرویس است. اکثر اعضای, اما, گفته مجله پیک که آنها را رعایت نظم.

بسیاری از بحرانی شده است, کلیسا تصمیم به برگزاری این سرویس است. قبل از ساعت 11 صبح عبادت داوطلبان نامیده می شدند به کلیسا برای تمیز کردن سطل ناخن و دیگر اشیاء تیز که خرابکاری کرده بود ریخت و بیش از پارکینگ به امید ظاهر لاستیک از کسانی که حضور داشتند.

Kentucky State Police Sgt. Josh Lawson اشاره کرد که فرماندار دستور داده بود او را به ثبت پلاک از کسانی که حضور داشتند از خدمات اما نگفت که آیا churchgoers را مجازات. فرماندار منظور نشان داد که شرکت کنندگان را دریافت خواهید کرد توجه کنید که “چنین گردهمایی را اطلاع داده شود آن است که تخطی از قانون تخطی از اورژانس سفارشات” اما معلوم نیست اگر آنها را به اتهام.

Lawsonsaid مریویلل باپتیست تنها کلیسا ضربه با قرنطینه سفارشات اضافه کرد که پنج نفر گزارش شده برای میزبانی رویدادهای اما نشد به سازگار شود چرا که آنها, برگزاری, هوای آزاد, drive-خدمات.

“ما در پاسخ به آن دسته از تماس های که ما را از هر گونه تماس های دیگر برای خدمات. همانطور که در حال حاضر ما نشد هر کسی در نقض هنگامی که ما در پاسخ به کسانی که خواستار. آنها به دنبال دستورالعمل های مناسب,” Lawson توضیح داد.

در حالی که مشخص نیست چه خواهد شد انجام می شود با پلاک شماره های جمع آوری شده توسط پلیس ایالتی خارج از قرنطینه دستور شهردار لوئیزویل گرگ فیشر پیشنهادی با استفاده از اطلاعات به اطلاع اعضا اگر کسی در خدمات بعد از تست مثبت برای COVID-19 ویروس.

رابرتز معتقد است که دولت نمی باید از این قدرت برای جلوگیری از در فرد خدمات. پس از برگزاری یک سرویس در چهارشنبه کشیش گفت: “اگر شما به عنوان خوانده شده از قانون اساسی ایالات متحده اگر شما خواندن قانون اساسی ایالت کنتاکی آنها هر دو می گویند که [Beshear] توسط متخلف در کلیسا حقوق.”

چندین کلیسا در سراسر کشور ادامه برگزاری فرد تجمعات در طول بیماری همه گیر. برخی از churchgoers داشته و حتی دستگیر شده و یا جریمه برای حضور در این خدمات است.

یکشنبه, کنتاکی, تا به حال بیش از 1800 مورد تأیید از coronavirus و 94 مربوط به مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی