‘مبهم و نامشخص’: توییتر قوانین مغلوب ساختن پیشی جستن ‘آزاد’ جیر نقض نمی کند coronavirus دستورالعمل

توییتر حکومت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن جیر ظاهر می شود برای تشویق ساکنان به اعتراض دولت خود را stay-at-home سفارشات را نقض نمی کند پلت فرم را coronavirus-دستورالعمل های خاص.

تعدادی از جوامع قرار داده شده تحت سخت stay-at-home سفارشات گرفته اند به خیابان ها به اعتراض در ایالات میشیگان و نیوجرسی. رئیس جمهور وزن در تظاهرات در رسانه های اجتماعی در صبح روز جمعه ظاهر می شود در کنار معترضان به تقاضای مردم در میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا “آزاد” خود و بازگشایی اقتصاد خود را.

توییتر حکومت توییتهایی نمی به طور خاص نقض پلت فرم قوانین در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس سخنگوی پلت فرم گفت: واشنگتن آزما در روز جمعه.

“استفاده از ‘آزاد’ در توییت شما اشاره شده است مبهم و نامشخص است و نه چیزی است که به ما اجازه می دهد قابل اعتماد استنباط مضر فیزیکی قصد” نماینده توضیح داد.

[ همچنین بخوانید: ‘این است که سانسور’: گوگل تعلیق evangelical church app برای نقض coronavirus ‘حساس رویدادهای سیاست]

پلت فرم دستورالعمل که معرفی شدند در مارس 18, می گویند سایت “اولویت بندی[s] از بین بردن محتوا” است که نشان می دهد یک “تماس روشن به عمل است که به طور مستقیم می تواند یک خطر برای سلامت مردم یا خوب بودن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد اذعان کرد برخی از کشورهای به حال اقامت در خانه سفارشات بودند که “بیش از حد سخت” در روز جمعه در کاخ سفید نشست خبری, اما همچنین گفت که او می خواست کسانی که فرمانداران برای حفظ اقامت خود را در خانه سفارشات در محل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im